Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak hogy el tudjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy el tudjak felejteni valakit?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen szinte semmi nem történt köztünk a beszélgetéseken kívül, de én mindezek ellenére úgy érzem nagyon megkedveltem az illetőt, akinek én nem tetszem. Nincs senki és semmi probléma a háttérben, csak sziplán nem vagyok az illető esete.

Vannak rajta kívül mások akik számtásba jöhetnének,de azok iránt én nem érzek semmit. Szóval ez az érzés akarattól függetlenül kialakult. Nem tudok vele mit kezdeni és mostmár egyre zavaróbb.

Arra is gondoltam, hogy a "viszonzatlan szerelem" szindrómában szenvedek, mert nem voltam képes az elmúlt fél évben elengedni. Felismertem,hogy ez nem normális, talán szándékosan gyötörném magam?

Sajnos hosszú ideje rögeszmésen csak rá gondolok. Ha sokat látom időnként a féltékenység is rámtör, ideges leszek alig tudom magam visszafogni. Hogyha nem látom az is baj, teljesen magam alatt vagyok.

Létezik ebből kiút? Volt már valaki ilyen szerencsétlen? Ez csak a defektes személyeknél fordulhat elő? Úgy irigylem azokat akik nem adják fel, és akik havonta más személyekkel is ismerkednek, nem ragadnak le egy konkrét embernél, pláne nem egy olyan illetőnél akivel jól tudják, hogyha eddig nem jött össze semmi akkor a jövőben sem fog.



2017. dec. 18. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
létezik: szakíts meg vele minden (!) kapcsolatot és úgy tovább tudsz lépni idővel. A magad érdekében ez a helyes lépés.
2017. dec. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
A probléma kulcs az hogy az illető egy pszihopata veled sem jó neki de azért azt sem engedi hogy tovább lépj. Mint egy életedet sújtó átok, amit csak te tudsz feloldani a kapcsolat beszüntetésével.
2017. dec. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Ha elkerülöd minden létező formában,az segíthet.Csak ehhez akarnod is kell felejteni.
2017. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Biztos, hogy nem vagy az esete? Ezt ő mondta vagy csak gondolod?
2017. dec. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

Hasonlo cipoben jartam, nekem megmondta h nem lesz koztunk semmi, pedig remgeteget beszeltunk es megkedveltem. Ilyenkor a legjobb tenyleg ha megszakotod a kapcsolatot es probalsz uj embereket megismerni.

F

2017. dec. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én már nem fél éve,lassan 22 éve nem tudok elengedni valakit...

Van egy olyan sejtésem is,hogy ő nem enged el...

És igen,fent írták, az a személy lehet, hogy pszichopata

Tudod,vannak olyan fajta emberek is, akik azt kívánják,bárcsak tudnék valakibe beleesni annyira, hogy ne tudnám elengedni, mert ők meg csak ismerkednek,ismerkednek, de őket senki,senki nem ragadja meg...

2017. dec. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!