Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen számokat ismertek amelyek jó hangulatba hoznának, hogy vidám arccal és hozzá állással tudjak próbálkozni, pl. egy buliban, ahova csak azért mentem mert fel akarok szedni valakit?

Figyelt kérdés
2017. nov. 16. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez elég löketet ad.

[link]

De csak csínnyán. :DD

2017. nov. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Konkrét számot nem tudok mondani, viszont az alap ne az legyen, hogy mindenáron csajozni mész, hanem elsődlegesen élvezd a bulit, pörgesd fel magad, és csak utána magas energiaszinttel indítsd a csajozást, úgy, hogy az elutasítás ne törjön le, hanem mész a következőre, miközben "hatalmas buli van" a feelinged.
2017. nov. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az alap izlesvilágodat nem részletezted, de én eleve rajongok az epic stílusért (Two steps from hell vagy keress Immediate kiadó anyagait)


Ha nem és esetleg elektronikus irányzatokat hallgatsz, akkor van hibrid epic-trance is :)


Jó motiváló zenék 

2017. nov. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2017. nov. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!