Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha két éve nem volt barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két éve nem volt barátnőm, pedig próbálkoztam, akkor valami gond van velem?

Figyelt kérdés
Igyekszem ismerkedni, kezdeményezek is gyakran, de pár randit leszámítva semmi nem jött össze. Ez lesz a harmadik Karácsonyom barátnő nélkül...
2017. dec. 18. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Kepet.

N

2017. dec. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk? Nem ismerünk? Ha küldesz képet abból mi derül ki? Szerintem semmi.


A randevúkon mi szokott történni?

2017. dec. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pacsi! :D


2-3 év még nem olyan sok idő, én a magam részéről tökre elfogadhatónak tartom. Ismerkedtem már én is sokat, egy éve készen is állnék egy rendes kapcsolatra, de azért vannak dolgok, amik ha nincsenek meg a másikban, inkább nemet mondok.

2017. dec. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is, de mégis élek. Igazából egy kapcsolatnak is ugyanúgy vannak hátrányai, ebből indulok ki.
2017. dec. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Férfiaknál sajnos teljesen normális, hogy hónapokig/évekig nincs párjuk.
2017. dec. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 28 éve nincs. Nem gondolom, hogy probléma lenne velem.
2017. dec. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, és? :)


Ne görcsölj rá.

2017. dec. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!