Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor probalkoztam, nem jott ossze semmi komoly (tartosabb kapcsolat), kizarolag nalam lehet valami gond? 31F. (Elnezest, de most az egyszer csak 30 folotti holgyek valaszat varom)

Figyelt kérdés
2015. júl. 14. 10:32
 1/5 TTP80 ***** válasza:

Szia kérdező. Én 35F vagyok és hasonló cipőben járok, az utóbbi időben nekem sem jön össze az ismerkedés. Én tudom, hogy miért: kemény fizikai munkát végzem, sokat túlórázom, gyakran hétvégén is, a maradék szabadidőmben meg örülök, ha ledőlhetek, olvashatok. Korábban három párkapcsolatom volt internetes társkeresőn keresztül. Az elmúlt években azonban semmi nem jön össze.


Szerintem az lenne megoldás, ha az érdeklődési körödnek megfelelő társaságot keresnél, hobbit vagy szabadidős elfoglaltságot. A harmincas nőkkel jobb, ha vigyázol. Az elvált anyákkal egyszerűbb ismerkedni, de problémás a gyerekek miatt, a karriert építőkkel is veszélyes ismerkedni, többségük nagyon válogatós, az egyszerű, konzervatív nők meg eltűntek. Próbáltam könyvtárban, könyvesboltban ismerkedni, de számomra nagyon erőltetett volt a dolog. Jártam salsára, társastáncra, ezek jó lehetőséget adnak az ismerkedésre, mert több a nő és vannak köztük félénkebbek, nagy dumások, elvileg ez jó megoldás lehet. de ez is csak akkor jó, ha nem célirányosan mész oda, mert a nők egyből észreveszik, hogy vadászat miatt jársz táncolni és ezt gonosz módon a visszájára fordítják neked.


Szóval a váratlan élethelyzetekben hiszek. Pl. bevásárlóközpontban a pénztárnál várakozás közben a tömegben neked megy egy lány, vagy leejt valamit, felveszed neki, meg ilyenek.


Remélem tudtam segíteni. Nyugodj meg, én is kínlódom, szeretnék már egy párkapcsolatot, gyerekeket.

2015. júl. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1-es ismerkedj velem, se gyermekem és különösebben karrierista se vagyok :) :P
2015. júl. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindkét nemnek nehéz, nem csak a férfiaknak. Régebben az emberek az elsőhöz hozzámentek, aztán vagy sikerült, vagy nem. Manapság ez már nem így van. Próbálkozunk, válogatunk, aztán olyan az egész, mint egy nagy turkáló, ott sem mindenki tud ruhát venni...

Én (36N) évekig kerestem párt. Volt netes időszak egy-két elhanyagolhat randival, volt munkahelyi összekacsintás, baráti társaság stb. Volt olyan, hogy belementem egy kapcsolatba csak azért, hogy ne legyek egyedül és azt hittem mindenki ugyanígy szenved, csak nem mondja. Aztán végül csak feladtam, nem bírtam a nyomást.

Nemsokkal később egy buszmegállóban, véletlenül ismertem meg a mostani páromat. Akkor értettem meg, hogy minden más, ami előtte volt, fölösleges volt... 35 éves voltam akkor.

Szólval, ne add fel. Nehéz, nehéz, de szerintem nem lehetetlen. Az én mostani munkahelyemen pl. akad fiatal, egyedülálló lány, aki tök normális, mégis egyedül van. Még annyit, hogy az én páromnak sem volt egy épkézláb kapcsolata 33 éves koráig, velem meg olajozottan megy minden, együtt is élünk szeretetben, békében, esküvő lesz hamarosan és babát tervezünk.

2015. júl. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én is hasonló cipőben vagyok

valahogy sokkal nehezebb ismerkedni most

sok esetben olyan elvárásokkal szembesülök amit képtelenség lenne megtenni

értve ez alatt h mimnél gyorsabban ágyba kerüljünk - no ez kizárt - majd akkor ha megvan az a bizonyos vágy mind a két részről

de h a pasi közli 30 perc beszélgetés után h akkor induljunk dugni ...?

a másik a kinézet - sajna ha megszakadok sem leszek magasabb :-D vagy szőke vagy más...

vagy mikor a 45 éves közli h ö gyereket akar ... mindent első randin


nálam ezek a kizáró okok :

dohányzás

szexkapcsolat

túl messze lakik

intelligencia hiánya

a többi olyan amin nem érdemes agyalni


amint látom azért is macerásabb mert a médiából sugárzó tökéletes nő/pasi/élet nincsen

de olyan szinten beleivódik az emberekbe h nem tudnak átlépni ezen

az h az ideális nő már az első randin lefekszik veled

az ideális pasi kedves udvarias humoros

és sorolhatnám

és persze ott a fizika mindenki az álom alakot akarja párnak

2015. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem egy parkapcsolat ket emberen mulik. Nem lehet kijelenteni, hogy csak te vagy a hibas.

Ahogy elottem is leirtak, manapsag mar teljesen mas vilagot elunk és ha valaki tényleg egy normális, komoly kapcsolatot akar, azert sokszor meg kell dolgoznia. Kezdve azzal, hogy talal egy normalis embert, ami talán a legnagyobb kihivas.


(Bocsi, hogy 30 alatt irtam).

2015. júl. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!