Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálom ezt? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálom ezt? Miért szúrom el mindig?

Figyelt kérdés

Nem mondom azt, hogy nagyon jó pasi vagyok, de külsőre 10-ből 5 lánynál biztos jó vagyok, viszont akkor is ha igen, mindig elszúrom az esélyeimet, ha már kavarunk és néhány alkalommal találkozok, teljesen belezúgok a csajba és needy leszek. Legutóbbi lány megmondta, hogy ott rontottam el, hogy elmondtam hogy az a célom, hogy a barátnőm legyen, és egyáltalán nem lettem ezután már izgalmas számára.

Pedig próbálom úgy csinálni a dolgokat ahogy kéne, több nőre koncentrálni, több csajjal találkozni, de mindig az van hogy egy valaki érdekel és belézúgok.

25 F



2017. dec. 20. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Sajnos a nőknek csak addig vagy érdekes amíg leszarod őket. Vagy képes vagy erre vagy vársz addig ameddig az utadba nem kerül egy ritka kivétel.
2017. dec. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jól látod, ott fordulnak rosszra a dolgok, amikor belezúgsz.

Persze könnyű utólag okosnak lenni.

Eddig az összes komolyabb és jól működő kapcsolatomban, csak egyre sűrűbben élveztük egymás társaságát, de cél, vagyos inkább para és "tét" nélkül, nem nyomultam meg tepertem, aztán kapcsolat lett belőle.

Most pedig egy nő szemezgetéssel és érintgetésekkel elérte, hogy kezdjek belezúgni, rögtön mással smárolt és lekoppintot, mire kezdtem volna felbátorodni. Azóta a szemembe se néz. Egyébként is félénk vagyok, de az önbizalmam most nulla.

Sose éld bele magad.

2017. dec. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy vagyok lányként:) elég hamar beleszeretek a másikba vagy nem. Nálam nem igazán van ez a majd kialakul idővel dolog. Volt h énis túlságosan hamar adtam jelét ennek, és így hamar elbizta magát a srác, ebből persze tanultam, hogy megvan ennek a menete azért:) nem kell elsietni, lassan de biztosan. Amúgy meg sztem ha azt a lányt tényleg érdekelted volna nem zavarta volna, hogy hamar kimutattad az érzéseid és ez neki már így nem izgalmas xd ez kifogás, szar lányt fogtal ki sztem, persze azért próbálj ne egyből a lábai előtt heverni a másiknak kis időn belül azért! Fel a fejjel, majd sikerül:)
2017. dec. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Most az utóbbi időben volt 2 olyan lány is aki azt mondta, hogy nem akar kapcsolatot, de simán lefeküdne velem. Majd egyikből sem lett semmi emiatt.
2017. dec. 20. 22:22
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy egy lánynak miért csak addig érdekes egy pasi, amíg az nagy ívben lesz#rja, így akkor mégis hogy akar vele a lány összejönni, vagy hasonló?! :/ Az ilyen díszpics#kkal sehogy sem érdemes foglalkozni soha, a normálisakra kell ráhajtani, ha már kiismerted őket!

Egy szingli kolléganőm, aki külsőre is nagyon tetszik, pont egy "vegyített változat": sokszor annyira zavarba jövök tőle, hogy akaratlanul is azt a látszatot keltem, mint ha nem érdekelne, látszik is rajta az érdeklődés, viszont amikor kedvesen szólok hozzá, Ő is kedvesen, normálisan, mosolygósan válaszol, pedig hát azért van benne vagány jellem is, szerintem egy ritka kincs az ilyen! :)

2017. dec. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a normális csajoknak 25 évesen van már komoly kapcsolatuk, meg olyankor már nem a külső számít.
2017. dec. 20. 23:07
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell leszarni, meg játszmázni, istenem, annyira idióták itt egyesek... Egyszerűen csak tudni kelly mikor minek van itt az ideje. Én szeretem, ha valaki egyértelműen (de nem túlzóan) kimutatja, hogy hányadán áll velem. Szeretem tudni, ha szimpatikus vagyok neki. De azt ki nem állhatom, ha valaki random rám akaszkodik és nyitott könyvvé válik. Díjazom a bizalmat, de van abban valami ijesztő, mikor te még nem érzed stabilnak a kapcsolatot, de a másik már olyanokat mond és tesz, amivel jóformán a kezedbe adja az irányítást és nyitott könyvvé válik.


Ez, hogy szeretnéd, hogy a barátnőd legyen, ugyancsak ilyen. Lehetett volna ezt kevésbé direkt módon is közölni, úgy, hogy kevésbé látványosan közeledsz. Néha egy bók, valami apróság, megjegyzed, amiket mond, érdeklődő vagy, nyitott vagy a társaságára, de nem lógsz erőszakosan a nyakán és nem ostromolod üzenetekkel és vallomásokkal... Azt kell mutatni, hogy fontos ő neked, de nem "minden". Hogy nem tőle függsz és rajta múlik csak, hogy jártok vagy sem, hanem hogy neked is vannak fenntartásaid, akkor érdeklődsz, ha ő is érdeklődik, nem pedig "szeretném, ha a barátnőm lennél, te döntesz". Mert ennek nagyon is ez az üzenete. Elveszik a párkapcsolat alappillére, kialakul egy alá-fölérendelt viszony. Ez nem jó.


Akiknek csak a leszarom és a nyakában lihegek mód van, elég nagy szociális analfabéták, már nem azért. Érdeklődést mutatni kell, kedveskedni kell, nem szabad váltogatni a reakciókat, hogy egyszer azt mutatom, hogy fontos, utána meg leszarom, hanem csak finoman kell adagolni az egyértelműen pozitív jelzéseket, arányosan a másik ráfordításával és a kapcsolat "szintjével". Eljön majd annak is az ideje, mikor lehet kitárulkozni, amíg nem vagytok érzelmileg közel egymáshoz, egy ilyen inkább ijesztő vagy közönséges, mint vonzó.

2017. dec. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék, hogy ezzel az "arányokhoz mért" közeledéssel azt is ki lehet szűrni, ha valaki csak szexelni akar. Egyszerűen annyit tegyél bele, amennyit visszakapsz és akkor nem lesz az, hogy te elé vetődsz jóformán, ő meg "bicso de csak szexelni szeretnek". Ha valóban csak szexelni akar, ez a közeledés érzelmi szempontból meg fog rekedni egy szinten. Ott kell megállni és eldönteni, hogy te mit akarsz. Hogy szexelsz vele és annyi, mindenki happy, vagy megköszönöd a lehetőséget és nincs az, hogy te többet tettél bele, meg bizalmaskodtál fölöslegesen. Figyelni kell a másik jelzéseire és nem csak ész nélkül beletenni mindent, meg belezúgni teljesen (ez is kiküszöbölhető szerintem, ha képzelgés, a szitu túlgondolása és ábrándozás helyett, hogy milyen lenne és mi fog következni, inkább azt próbálja az ember szem előtt tartani, ami a valóság és ahogy a másik ténylegesen viselkedik, a sok idealizált és vágyott jó dolog helyett)
2017. dec. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sok beszédnek sok az alja: tanuld meg befogni a szád és türelemmel várni. Az élet meg megy tovább akkor is ha van melletted valaki és akkor is ha nincs. Vagy szerinted ha összejön a barátnő, akkor révbe értél és ennyi volt? Naugye...
2017. dec. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előzőnek ebben igaza van, ha reálisan nézzük, akkor kb. ugyanott tart az ember, ha van kapcsolata, mint előtte. Ha pesszimistán, akkor csak még több gonddal kell megküzdeni előbb-utóbb, amihez nem biztos, hogy mindenkinek van ereje...
2017. dec. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!