Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálom ezt? Velem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálom ezt? Velem van a baj, vagy csak az emberekből ábrándultam ki?

Figyelt kérdés
Az miért van, hogy pl társkeresőn írok egy nőnek (vagy személyesen ismerem meg), válaszol is, szépen elkezdünk beszélgetni, annyira tombol az egyetértés, hogy alsóneműt is cserélhetnénk, majd abbahagyom, nem keresem, nem érdeklődök utána, és ha rámír, akkor is mindig mennem kell :) Aztán meg rinyálok, hogy nincs senkim :D
2016. jan. 29. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben veled van gond. Magad sem tudod mit akarsz.
2016. jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erre csak te tudsz értelmes választ adni, hogy miért vagy ilyen gyáva förtelmes nyuszi alak, hogy megijedsz egy nőtől.
2016. jan. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja hát ki vagy ábrándulva, amit egyébként teljesen megértek, velem is előfordult már ilyesmi. A világ sajnos tele van szaremberekkel, akik halálra untatnak.
2016. jan. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2. Szerintem több volt már, mint neked valaha lesz :) A kérdés nem erről szól, nem vagyok gyáva, és nem is félek a nőktöl, egyszerűen csak elvesztem az érdeklődésem... ha erre nem tudsz válaszolni, felesleges trollkodni :)
2016. jan. 31. 02:12
 5/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok


Először is én nő vagyok.

Másodszor jelenleg van egy 3 éves kapcsolatom.

Harmadszor nem a mennyiség számít hanem a Minőség.

Negyedszer pedig így is úgy is neked kell tudni válaszolni a kérdésedre hisz mi nem ismerünk, mi nem te vagyunkhogy tudjuk hogy miért így viselkedsz.

Nézz mélyen magadba itt megtalálod a választ.

2016. jan. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Felelem a csalodastol. Tehat felsz kialakitani egy kapcsolatot, mert felsz, h csalodni fogsz benne.

Olvasd el:

Martha Friemann: Felelem a sikertol


Az onbizalmad kene novelned. Sporttal peldaul. Sikerelmenyekre van szukseged.

N

2016. jan. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5/6


Akkor ezer %, hogy több nőm volt, mint neked. Hol itt a gond? Szíved joga, hogy lány legyél :D

Másodszor az hogy van egy 3 éves kapcsolatod, még nem biztosíték semmire. Tudod sok olyan embert ismerek, akinek van 3 vagy több éves kapcsolata, és boldogtalan, vagy épp kielégületlen, vagy csak egyszerűen unja már a kedvesét. Nem én találtam ki, ez tény, előfordul. Továbbá a 3 év után nem biztos, hogy lesz 4. is, vagy 5., sorolhatnám :)

Harmadszor igenis számít a mennyiség, hogy értékelni tudjuk, meg tudjuk becsülni a jó minőséget. :)


A többi rész korrekt, igazad van :)

2016. febr. 1. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!