Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki "túl magas labda? "

Figyelt kérdés

Szerettem volna összejönni egy lánnyal, sajnos nem lett belőle semmi. Egy másik lányismerősöm szerint jobban jártam így, mert nekem az a csaj "túl nagy falat lett volna", szerinte még nem állok készen egy ilyen "szívtipróra". Azt tanácsolta, hogy először keressek olyanokat, akiket csak kicsit szeretek, meg egyéjszakás tinip*csákat, akiken "nem kell sokat agyalni". És majd ezek után készen fogok állni egy komoly kapcsolatra.


Én ezzel nem értek egyet. Úgy érzem, hogy csak olyannal szeretnék kezdeni, akit tényleg szeretek, akibe tényleg szerelmes vagyok. A félmegoldások és a futó kalandok pedig nem érdekelnek.


Szerintetek rossz úton járok?



2017. dec. 22. 10:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
A baratnod azt akarta mondani, hogy a csaj nem a te kategoriad, mert tul csunya/szegeny/stb. vagy hozza, csak szerette volna szepen megfogalmazni.
2017. dec. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Na pont attól nem lesz párkapcsolati tapasztalatod, hogy minden jöttmenttel összejössz. Tapasztalatod abból lesz, ha egy "szívtipró" összetöri a szivedet, ha tönkremegy egy kapcsolatod valakivel, akit szeretsz. Mert ezekből tudsz tanulni. Ha nem érdekel az egész kapcsolat, akkor az sem fog érdekelni, ha tönkremegy. Nem fogod megpróbálni megmenteni sem, tehát azt sem fogod megtanulni hogyan kell kezelni a párkapcsolati kríziseket. Összejönni csak olyannal éri meg, akibe halálosan szerelmes vagy. Másképp semmi értelme.
2017. dec. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Senkinek semmi köze hozzá, hogy te kivel jössz össze. Azzal kezdj, akivel te szeretnél, ne hagyd, hogy egy harmadik beleszóljon.
2017. dec. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
29%

A lányok előszeretettel gondolják és tartják jóval többre magukat mint kellene és/vagy indokolt lenne.

Túl nagy falat... na persze. Szimplán arról van szó, hogy jól néz ki, sok nyál és ..... folyik utána, te pedig ezen sor végén kullogsz mint szintjén/"rangján" aluli férfi.

De azon kívül, hogy sokan meg akarják dugni (a megfogalmazásból következtetve), semmi extra tulajdonságot nem látok benne.

2017. dec. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
32%
#4 te ismered személyesen ezt a lányt, hogy ilyen megállapításokat teszel róla? Szerintem teljesen természetes dolog, hogy egy csinos lány nem feltétlen áll össze egy ronda pasival, ha jobbat is megkaphat, egy okos, értelmes embernek sem kötelező egy buta, agyhalott párral megelégednie, jogosan tarthatja magát többre érdemesnek. Lehet neked ezt nehéz elfogadni, mert talán ronda/buta/csóró is vagy, de törődj bele :D
2017. dec. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"Túl magas labda"? :D


[link]

2017. dec. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
35%

#5

Szerintem meg az teljesen természetes, hogy egy 21 éves, felszínes, troll r*bi nem okoskodik abból a skatulyából mint amit felvázoltam.

"Jól nézel ki"... Ezen kívül van valami extra képességed is vagy ennyi?

Tudod mit tapasztalok a jól kinéző lányok felől? Egy értelmes mondatot nem tudnak leírni, összetett mondatot pedig legfeljebb akkor látnak amikor egy szintjükön aluli férfi rájuk ír.

2017. dec. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%

Létezhet de ne az ismerősöd mondja meg. Meg kell próbálni és ha az illető nő lekoptat akkor ez van, de csak azért nem megpróbálni, mert te vagy valaki más rosszabb partinak tart mint a kiszemelt hülyeség.

De eleve nem is biztos, hogy ezért mondta, nyugodtan lehet értetlenkedni és kérni, hogy magyarázza el jobban mire gondolt.

2017. dec. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%
#7 sokmindent tudnék hozzáfűzni a kommentedhez, de szellemileg visszamaradottakkal nem szoktam leállni vitatkozni.
2017. dec. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%

#9

Részemről sincs értelme vitázni mert olyan magaslatokba mint amilyenben vagy már nem érne el a hangom.

2017. dec. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!