Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerencsés lesz az a lány aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerencsés lesz az a lány aki a feleséged lesz. Mit jelent ez a duma?

Figyelt kérdés
2017. dec. 23. 11:52
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
91%
Egy értékes pasi vagy, és jó dolga lesz melletted a feleségednek.
2017. dec. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
92%
Azt, hogy nekem nem tetszel, de jó fej vagy.
2017. dec. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
90%
Kivéve, ha iróniából mondták.
2017. dec. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
89%
"Alapjaiban jó fej vagy, de nekem nem kellesz."
2017. dec. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
81%

Kitől? Ha a nagyidtól, nem kell komolyan venni, ha 160kg vagy, neki akkor is csinos és vékony leszel, szóval nem szabad bízni az ítéleteikben.

Ha egy lánytól, akkor vagy lekoptatni akar, kb. “túl jó vagy hozzám” kategória. Vagy pedig sugallni próbálja, hogy bejössz neki. Te láttad az arcát, döntsd el.

2017. dec. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
62%

Ez valami olyat, hogy szerencsétlen nőt már most sajnálják, hogy ilyen férje lesz, csak nem akarnak bántót mondani és így iróniaként mondják.


Ha annyira jónak tartanak valakit azt körbeugrálják a nők és nem ilyen sejtelmes dolgokat mondanak.

2017. dec. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
86%
Minden ember minden egyes szót máshogy értelmez, így lehet két ellentétes értelme is ennek. A valódi értelmét csak az fogja tudni neked megmondani, akitől származik.
2017. dec. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
76%
LCsB = Legyünk Csak Barátok
2017. dec. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
88%

Ezt kétféle nőtől hallottam életemben:

- az egyik aki szerint szerencsés lesz az a nő, mert csodás vagyok, és bárki is legyen az, egy számít, hogy NEM Ő LESZ, mert neki nem kellek


- a másik a nagymama, anyuka, idős kolléganő, etc sorozat, aki minden kötöttség nélkül bókol az embernek, miközben tudod, hogy évek óta egyedül vagy, és nagyon nem úgy tűnik, hogy a nők is egyetértenek vele.

2017. dec. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
81%
"Igazából értékes férfi vagy és semmi baj nincs veled,de most felugrok a f..szkörhintára és meg sem állok,míg ki nem éltem magam"
2017. dec. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!