Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, ha nincs jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ha nincs jó dumám, vagyis inkább semilyen dumám nics akkor eleve esélytelen vagyok?

Figyelt kérdés

Nem tudok jól beszélgetést kezdeményzni,én inkább válaszolgatós típus vagyok,és jol tudok hallgatni.

Mindenhol hallom,hogy:"ha jó a dumad nyert ügyed van".

Tehát ha nincs dumám akkot szüzen halokmeg vagy marad prostizás.



2017. szept. 15. 09:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem tudsz többet annál, hogy "Heló, mizu?", akkor tényleg nem túl jók az esélyeid.
2017. szept. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Kb.:erre magamtól is rájöttem.

De tényleg,semmi?

2017. szept. 15. 09:48
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Bólogatós kutyát bárhol találni :) Ha végig hallgatsz, mégis mibe fog beleszeretni? A szemeidbe? És azzal megtartod évekig?
2017. szept. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem van esélyed. Vannak, akiknek nem a jó duma a lényeg, hanem önmagad.

Ez a "Nem fájt, mikor leestél az égből, angyalom?" típusú kezdeményezés nem mindenkinek jön be.

A "hello, mizu" viszont tényleg túl snassz, komolytalan.

2017. szept. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Akkor áruld már el hogy MI BENNED A FIGYELEMREMÉLTÓ? Ha arra vársz hogy annyira megtetszel egy lánynak hogy odamegy beszélgetni, te meg csak "válaszolgatsz meg tök jól halgatsz" az kb. olyan mitha NEM IS ÉRDEKELNE A CSAJ! Egy rakat dologról lehet vele beszélgetni! Vagy te nem vagy kíváncsi arra aki tetszik? Nem érdekel mit szeret pl. kajálni, filmezni, hova jár bulizni, milyen zenét szeret, van-e tesója, milyen a kapcsolata a családjával, van-e jogsija, milyen autót szeretne, miért olyat? Mi a kedvenc színe, virágja, ruhája, hajviselete? Miért ezek? Stb..Stb...Bla-Bla-bla-bla-BLAAAAA.
2017. szept. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Az igazi bajom a kezdeményezés.

Ha elindul a beszélgetés (ami nem tőllem indul) akkor egyidő után már tudok beszélni.

De amitő irtoznak a nők/lányok aza sok kérdés (tapasztalat). Na ezt akarom elkerülni! De akkor mit?

Ha csak én kérdezek az biztos off.

2017. szept. 15. 10:02
 7/13 Gábor19... ***** válasza:
87%

De ha van Bmw-d vagy penzed vagy esetleg jópasi vagy, akkor nem kell jó szövegelés:DD

Am komolyra fordítva a szót, válasz vakami olyan munkahelyet ahol emberek, csajok között vagy.

Én is ilyen voltam, aztán el mentem pizzafutárnak, ott meg egy idő után már könnyedén el vagyok a nőkkel.

2017. szept. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha csak a kezdeményezéssel van gondod, akkor nincs nagy vész.
2017. szept. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is bajban vagyok, mert a csillagászatról, asztrofizikáról, kvantummechanikáról sem sok lánnyal lehet beszélgetni egyebek mellett. :D
2017. szept. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tanulj meg kérdezni!!


Nyitott kérdések a legjobbak. Ez olyan, hogy nem lehet rá egy szóval válaszolni, nem lehet lerendezni egy igennel v nemmel, hanem ki kell fejteni. Akkor hallgathatsz.


első benyomás c könyvben minden benne van, enkóron fent van, windjview kelleni fog hozzá

2017. szept. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!