Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meguntam a várakozást és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meguntam a várakozást és az itt történő siránkozást! Hogyan kezdjek közelíteni a lányok felé? 20/F

Figyelt kérdés
Nagyon sok kérdést írtam már ki azzal kapcsolatban, hogy miért vagyok ilyen szerencsétlen meg én inkább feladom, elfojtom magamba a csajozást. Ez addig jól esett míg olvasgattam a kommenteket de ettől függetlenül nem lett barátnőm. Nagyon szeretnék már végre egy barátnőt és hajlandó is vagyok érte tenni. Úgy érzem muszáj felülkerekednem a félelmemen és szembe kell nézzek az elutasításokkal ha valaha is nőhöz akarok érni. Mégis, hogy közeledjek egy olyan lány felé aki bejön? Jelöljem be Facebookon és írjak neki valamit? Ritkán látok egyedül olyan csajt, aki tetszik, de ha mégis akkor mit mondhatnék neki? Lányok! Ti, örülnétek a fentebb említett kezdeményezéseknek?

2017. dec. 23. 13:44
 1/10 anonim válasza:

Szia.

Hogy nézel ki?

2017. dec. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eddig bebeszéltem magamnak, hogy csúnya vagyok stb. más szerint azonban jobban mint az átlag, magas vagyok, nem is vagyok buta, hobbijaim is vannak szóval van esélyem barátnőre. Ha az első kettőnek nem is de a harmadiknak biztos tetszenék. Ha más, tőlem előnytelenebb külsejű talált párt akkor én is fogok.
2017. dec. 23. 13:49
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha tenyleg van olyan hobbid ahol kozossegben vagy akkor jonni fog az magatol. Ha nincs akkor sincs baj, akar meg itt is lehet ismerkedni lanyokkal :)
2017. dec. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem olyan hobbi ahova lányok is járnak, szóval ott nem fogok barátnőt találni, tuti.
2017. dec. 23. 14:09
 5/10 anonim ***** válasza:

#2



Azt te csak hiszed

2017. dec. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mit csak hiszek?
2017. dec. 23. 15:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Letolt gatyával,fickie-fickie hangokat hallatva közelíts oldalról!A raptorok is oldalról támadnak és sikerrel szereznek zsákmányt!
2017. dec. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"ahova lányok is járnak"



az a WC

2017. dec. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ismerkedni bárhol lehet, kérdező. Nekem pl mindig az áruházi pénztárnál való sorban állás volt a kedvenc vadászterületem. A hogyanra viszont nincs egyetemes recept. Ez olyan vizsga, ahol mindenki egyedi kérdéssort kapott. Nincs puskázás, nincs szomszédról másolás.

De mivel azt mondod, hajlandó is vagy érte tenni, megsúgom a tuti receptet; próbálkozni kell. Próbálkozni, próbálkozni, próbálkozni. És közben figyelni, hogy hol rontottad el. Mert eleinte elrontod, ezt borítékolhatom. Senki sem születik úgy, hogy tud csajozni. Mindenki a saját kudarcai árán tanulja meg.

2018. jan. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"És közben figyelni, hogy hol rontottad el."



azt sose fogod megtudni. nem mondják el.

2018. jan. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!