Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem merek kedvességgel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek kedvességgel és szeretettel közelíteni, eddig mindig akkor ment el a lányok kedve. Mi tévő legyek? Miért nem találok olyat, akivel őszinte lehetnék?

Figyelt kérdés

Az eddigiek során rengetegszer flörtölgettem már, sokszor a nők kezdeményeztek is felém, de mindig csak addig vonzódtak hozzám, amíg én ki nem fejeztem a tetszésem feléjük, amíg kedves nem lettem, vagy őszintén kinyilvánítottam az érzelmeim. Amíg bunkó vagyok, egoista, titokzatos, vagy csak úgy teszek, mintha nem érdekelne engem az illető, addig tepernek utánam. De ha egyszer úgy megyek oda, hogy kedveskedem, akkor láthatóan annyit csökkenek a nő szemében, hogy onnantól kezdve már nem is kellek, és más pasik felé is nyitottabb lesz. Sok hasonló esetem volt már. Ha nem megyek oda, az a baj, de ha odamegyek, akkor már nem is kellek.

Miért ilyen idióta a nők nagy része?



2016. júl. 15. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

F_ck logic.


23/F

2016. júl. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
je sais pas
2016. júl. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A leggázabb, hogy ők kérik. Mert lehet olyan nő, aki nem igényli, de itt olyanokról van szó, akik elmondásuk szerint igénylik a kedvességet és a szerelmet, mégis amikor megkapnák, akkor már nem is kell.
2016. júl. 15. 15:30
 4/10 A kérdező kommentje:
Én ebből csak arra tudok következtetni, hogy a hosszú kapcsolat titka az, hogy soha nem adsz meg a nőnek mindent, amit szeretne. Lehetőleg minél kevesebbet.
2016. júl. 15. 15:34
 5/10 Laylah ***** válasza:
100%

Én inkább arra gondolok (mivel nem vagyok ez a kategória), hogy amíg beléd nem bolondulnak, addig kell a macsó oldal, onnantól, hogy szeretés van meg kapcsolat, akkor kell nekik a cukiskodás, kedvesség.

Nekem ami bejön, az nem a macsóság, meg bunkózás, hanem az a bizonyos "mindf-ck", a határozott flört, egymás agyának húzása, de mindemögött a játékosság mögött érezzem, hogy komolyan gondolja, nem csak játszik. És ugyanerre a játékosságra szükségem van a kapcsolat alatt is, bár nem olyan intenzíven, mint az első időszakban. Akkor már inkább az kerül előtérbe, hogy lehessen komolyabb dolgokról is beszélgetni (nem arra gondolok, hogy mikor lesz esküvő meg gyerek, hanem pl. munkahelyi dolgok, egyéb problémák kivesézése, tanácsok, stb.). Bár lehet, hogy én már az érettebb kategóriát képviselem a magam 26 évével, viszont mindig is így voltam ezzel. :)

2016. júl. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez kevés infó. Én konkrétan elvárom, hogy egy pasi kedves legyen, és szeressen, de ha egy vadidegen közeledik "szeretettel" az nagyon ijesztő tud lenni... Lehet, hogy túl bizalmaskodó, túl tapadós vagy, és ezzel ijeszted el őket, pedig a lazább kedvességet értékelnék.
2016. júl. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem idióták a nők nagy része. Csak szimplán nem érted a nőket. Én is így voltam vele sokáig. De jobbat mondok, a legtöbb nőre viszont igaz, hogy ők sem értik magukat. Van egy képzetük, mit szeretnének, de érzelmileg másra reagálnak jól. Ez már csak ilyen ;)


Annyit megsúgok, hogy nem a kedvességeddel van a baj.

2016. júl. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon hiányos ez a sztori.:D Tipikusan az a 'pasi' lehetsz,aki ahelyett,hogy magában keresné a hibát,egyből másra keni,és magát állítja be a jónak, meg az áldozatnak.Persze,hogy minden nő hülye aki nem akar veled többet..Tuti azért,mert megtudták hogy tetszenek neked..Remélem másnak is feltűnt ez az ellentmondás.:D "mindig csak addig vonzódtak hozzám, amíg én ki nem fejeztem a tetszésem feléjük, amíg kedves nem lettem,"Pl ez. Annyit vettem ki ebből,hogy először játszhattad az erős csávót,utána megmutattad,hogy csak megjátszottad,és egy görcs vagy valójában,ami nem imponáló. :D
2016. júl. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 RoseTyler ***** válasza:
Sok pasi elég papucs tud lenni, amikor kedveskedésre meg egyebekre kerül a sor. Ez nem imponáló, sőt inkább illúzióromboló. Én azt szeretem, ha egy pasival lehet húzni egymás agyát, lehet szurkálódni, beszólogatni, de közben érzem és látom a viselkedésén, hogy fontos vagyok neki és odafigyel rám. De romantikus szerelmi vallomásokra egyáltalán nem vágyom, sem arra, hogy mindenben az igényeimet és vágyaimat lesse. Szóval egy pasi legyen vagány és határozott, és az érzelmeit is úgy mutassa ki, hogy az passzoljon ebbe a stílusba. Ezzel, persze, nem azt mondom, hogy hazudtold meg magad és folyton csak játssz a nők előtt, mert ha nem ilyen vagy, akkor nem tudsz hiteles maradni. Ha nem vagy elég "macsó", akkor keress olyan lányokat, akik szeretik az érzékenyebb, kedvesebb pasikat. Mert ilyenek is akadnak szép számmal.
2016. júl. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedvesnek a kapcsolatban kell lenni, nem előtte.
2016. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!