Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, Tinderen milyen első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Tinderen milyen első kép alapján néznétek meg a srác profilját, húznátok jobbra?

Figyelt kérdés

a) Egy drága kocsiban készült selfie

b) Búvárkodás, víz alatti felvétel, delfinnel/cápával/korallszirttel

c) New York, Times Square-en készült egész alakos kép

d) Egy ülő, szép kutyával készült kép természeti háttérrel

e) Öltönyös, jól beállított/stúdióban készült kép


f) Tök mindegy, ha helyes a pasi jobbra megy, különben balra


2017. dec. 26. 11:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

b,d,f

A műmájerkedést nem szeretem.

2017. dec. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A Karib-tengeri nyaralós képek bejövősek.
2017. dec. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
b, d
2017. dec. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Magam sem értem ezt a mérhetetlen mért€kű felszínességet amit a tinderen és hasonló oldalakon lehet tapasztalni.Na mindegy...

Régóta használom de jó ha egy,két egyezésem van pár havonta.😄Pedig nem vagyok se ocsmány,se csóró,se kövle.Mégis csak az átlagos vagy az alatti lányok húzgálnak jobbra.

Aztán pozitívum ha pár értelmes mondatot lehet kommunikálni az aktuális lánnyal és aztán nem lép le.

2017. dec. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
D. De utána mindenképpen megnézem a profilt, és a bemutatkozó szöveget
2017. dec. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Viszont a 4 esnek igaza van, nem tudsz velük pár értelmes mondatot váltani sem, mert 100 pasi húzza őket jobbra és írnak nekik ezerrel. Van választék sajnos...Társkeresőn a férfiak 80%-nak nehéz ismerkednie.
2017. dec. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Tinder egy nagy kamu...
2017. dec. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

b,c,d

Bár azt ajánlom a tindert inkább hanyagold.

2017. dec. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor mi a másik online alternatíva,bado?
2017. dec. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen online akarsz ismerkedni akkor nem szóltam. Csak én azért írtam azt a tinderről mert van vele tapasztalatom. Lány vagyok, volt egy pár matchem az alatt a kis idő alatt amíg fennt voltam rajta és akadt olyan akivel normálisan is tudtam beszélgetni de csak addig , amíg ki nem derült hogy igazából tök komolytalanul állnak a dologhoz és csak unalmukból vannak rajta vagy szexkapcsolatot keresnek. Én akármelyik ismerősömet megkérdeztem akik rajta vannak a tinderen egyikőjük sem tudja komolyan venni és nem fűznek hozzá sok reményt. De persze mint mindenben itt is akad kivétel csak nem olyan számottevő.
2017. dec. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!