Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy Tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy Tinderen az első 3-4 hét alatt huszonvalahány match jött össze, az utóbbi 2 hét alatt meg szinte semmi?

Figyelt kérdés
Most jelenleg 32 van, de az elmúlt héten is folyamatosan használtam és egy csajjal sem lett match. Pedig csak egy képet cseréltem, ami szerintem előnyösebb is. Mivel a keresést a környékemre szűkítettem le, lehetséges, hogy az a sok csaj, akit én likeoltam, azóta látásból ismer és tudja, hogy csak arcra vagyok helyes, amúgy egyáltalán nem vagyok férfias és vonzó?

2017. márc. 13. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Én állítólag vonzó vagyok, de sajna nekem egy sincs eddig. :D

30/f

2017. márc. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert az elején előbbre helyez az app, több ember látja a profilodat, ergo több a match. Meg aztán rengeteg ember van, akik simán letörlik az alkalmazást, de a profiljuk marad. Gondolom, hogy őket később rakja be.
2017. márc. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tehát akkor lehetséges, hogy egy csomó fantom embert likeolgatok? Már csak azért is érthetetlen, mert az elején még egy nagyon dögös Erasmus-os olasz csaj és egy brit csaj is bejelölt. Most meg kis túlzással szinte mindenkit jobbra húzok és alig van találatom.
2017. márc. 13. 15:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Könnyen meglehet.
2017. márc. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. Azt viszont nem látom, hogy a nagyon dögös olasz és brit lányok részletezése pontosan hogyan kapcsolódik a problémához, de azért mind örülünk a sikerednek, ha ezt szeretnéd. :D
2017. márc. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert csak szerinted előnyösebb az új képed.
2017. márc. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez elég érdekes, nekem 2 hónapja van letöltve és ugyanúgy sok matchem van(300 körül, és úgy, hogy csak kb minden 10-20. pasit lájkolom:D), szóval szerintem az a valószínűbb, hogy előnytelen az új képed, vagy nagyon leszűkítetted a keresést.

20L

2017. márc. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, te nő vagy, így nem releváns a válaszod Tinder témakörben.
2017. márc. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!