Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt köztetek olyan lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt köztetek olyan lány, aki képes lenne vonzódni egy 51 kilós sráchoz?

Figyelt kérdés
Szigorúan a kérdésre válaszoljatok! Tudom, hogy nem normális, de egyrészt amióta elkezdtem az egyetemet (4,5 éve) folyamatosan stresszes vagyok és rossz a közérzetem így enni sem tudok normálisan. Egyébként egészséges vagyok (nincs magas vérnyomás, cukorbetegség vagy szívritmuszavar). Kondiztam is fél évig, semmit nem változott a helyzet. Na szóval célirányosan a kérdésre válaszolva összejönnétek-e egy hasonló alkatú sráccal? Ha nem tudjátok elképzelni az alkatomat, akkor szívesen küldök privátban képet (csak írj egy életkort). Köszi.

2017. dec. 26. 23:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én is voltam nagyon vékony, de azért nem ennyire. Bár az is számít, milyen magas vagy. Én 176 centihez voltam 55 kiló. De már szerencsére majdnem 70 vagyok.
2017. dec. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Akkor már inkább macissal.
2017. dec. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy?
2017. dec. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Igen. A párom is vékony.
2017. dec. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem nőként:


Örülj, hogy csak annyi vagy. Számomra kb. álom lenne, ha csak kb. ennyi lennék (na jó, márcsak a magasságom miatt is több lnné kvalamivel). Viszont több, mint a duplája az én súlyom a tiednek, szóval mázista vagy, örülj neki.

2017. dec. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
170 vagyok, viszont állítom még így 51 kilóval is jobb erőben vagyok, mint sok "szexisen pocakos férfias nagymaci". Persze nem nyomok ki 60 kilót sem fekvepadon, de kilométereket tudok lefutni és ha kell egész nap pörögni. Csak sajnos ezt egy nő nem látja.
2017. dec. 26. 23:27
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
MAGAM vagyok 52 kilós, nos, nem, bocsi, de nem.
2017. dec. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A kiló sokat nem mond... nekem jobban bejönnek a vékonyabb, szálkásabb férfiak, de azért ez is alkatfüggő...

Ha olyan alkatú ami nekem tetszik, akkor nincs akadálya... én is annyi kiló vagyok :D

2017. dec. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
29%
15 kilóval vagyok nehezebb és a legkevésbé sem azért, mert molettnek számítok. Nekem nem működött még soha a saját testemnél kisebb(vagy sokkal nagyobb) testű férfivel a dolog, de sokaknál ez nem szempont.😊 Ismerek lányokat, akik a saját alkatuktól függetlenül a vékonyabbakra buknak.:)
2017. dec. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Amúgy igen, a nők csak a nagy testet látják, de azt nem tűnik fel nekik, hogy a rengeteg zsír nélkül azok a férfiak is akkorák lennének, mint mi, tehát egyáltalán nem erősebbek nálunk. A zsírtól senki se lesz erős. Sőt, egészségtelen is.
2017. dec. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!