Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy elkezdett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy elkezdett vonzódni hozzám ez a flegma lány?

Figyelt kérdés

Nem kezdenék most bele az elejétől mesélni a sztorit, a lényeg, hogy vagyok én egy arcra egyébként helyes jóképű srác csak éppen nem vagyok egy olyan nagyon extrovertált típus, inkább olyan elvontabb csendesebb vagyok és emiatt nem is voltam sosem túl sikeres a lányoknál, sok sok lehetőséget kihagytam a félénkségem miatt is vagy mert nem mertem kezdeményezni pedig tudom, hogy lett volna esélyem.

Egyébként elég jó munkám van most amellett, hogy még tanulok, nem is kifejezetten munka ez nekem inkább hobbim de elég jól lehet azért keresni vele, és itt ismertem meg ezt a lányt akiről szó van. Ő is itt dolgozik azthiszem de ő sem mindig van itt csak mint kb én, és tudom ,hogy régen a pasija volt a tulaj fia. Emiatt vagy nem csak emiatt, hanem mert szép is nagyon és kicsit sznob nagyon flegma és nagyképűen viselkedik az emberekkel, lekezelő, fellengzős és még sorolhatnám.

Velem is ilyen volt az elején, megnéztem azért magamnak mert nagyon szép lány és egyből azzal kezdte, hogy amint kiszúrta, hogy nézem kábé 3-4 másodpercig csak forgatta a szemét és elment. De aztán úgy hozta a sors, hogy sokat kellett velem egy légtérbe lennie és velem (is) együtt dolgoznia akkor is kipécézett magának és tiszta bunkó volt velem, én meg nyilván nem hagytam azért magam de még neki állt feljebb volt hogy leordította fejem, hogy én mit képzelek magamról!?


Ennek kábé 3 hónapja, hogy megismertem és mostanában az elmúlt 2 hétben vettem észre, hogy valami furcsa már máshogy viselkedik velem. Nem bunkózik sőt már majdnem barátok is vagyunk vagyis majdnem jóban vagyunk már. Persze nem találkozunk munkahelyen kívül, nem jelölt be facen stb szóval ilyenek nincsenek de van, hogy már ő néz engem. Sokszor észrevettem, hogy néz, én meg hát nem fogok megint szemezni vele mert annak legutóbb se lett jó vége de van hogy visszanézek pár másodperc múlva és még mindig engem bámul. Sőt tegnap például egész nap nem beszéltünk de valamit akartam tőle kérdezni és odamentem -tök normálisan mert amúgy én mindig normálisan viselkedtem vele- és akkor úgy láttam mintha zavarban lett volna, mosolygott dobálta a haját babrált a gyűrűivel, nagyon furcsa volt. Aztán mikor elköszöntünk is nagyon mosolygott. Nem akarok többet belelátni mert nem szeretnék csalódni, lehet csak azért lett normális velem mert én is végig az voltam vele, nem hánytorgattam fel a hibáit, ha ügyes volt megdicsértem és nem is haragudtam rá igazából azért ahogy viselkedett velem. De ettől még nem hiszem, hogy megtetszhettem neki. Ma viszont nemtudom mi jött rám nagyon jó kedvem volt, elmentem mellette és megdicsértem milyen jól áll neki az új hajszíne, ő meg kb csak tátott szájjal nézett utánam nem szólt semmit, tényleg mintha zavarba jött volna vagy nemtudom, pedig azt hittem le fog oltani.

Szerintetek miért lett ilyen? Hiszem láthatóan nem jöttem be neki sőt - a saját elmondás a szerint is - annyira idegesítő vagyok és ahogy nézek rá is az és inkább ne is nézzek rá. Mostanában pedig teljesen más lett mintha egy másik lány lenne. Nem értem, én nem változtattam semmin én eddig is ilyen voltam.


2017. márc. 10. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
A jelekből ítélve pedig szerintem megtetszettél neki.. Valószínűleg az együtt töltött idő hatása, elkezdett megismerni és kialakult benne egy bizonyos szintű érzelem. Ha zavarban van,kedves veled, néz, ezek egyértelmű jelek.. Legyél vele kedves továbbra is, ha bámul akkor nézz vissza és mosolyogj rá, hagyd alakulni.:)
2017. márc. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, úgy tűnik, tetszel neki.
2017. márc. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki.

A flegma emberek megérinthetetlennek tűnnek, olyannak, akiknek mindenkihez van egy rossz szavuk, de a rózsaszín köd azé' őket is eléri. :)

2017. márc. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Igen
2017. márc. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom. Nem lehet, hogy csak szórakozik? Tényleg nagyon kipécézett engem már az elején is. Még ki is beszélt a munkatársaival hallottam is, rajtam röhögtek. Mondjuk én nem veszem fel az ilyen óvodás dolgokat, én akkor is korrekt voltam vele és lehet megunta a b*ztatásom és ennyi. De nem hiszem ,hogy tetszenék neki ezek után.
2017. márc. 10. 22:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező nem mindenki ilyen értelmes, mint Te. Az ilyen jellemű emberek sokszor elfelejtik, vagy nem törődnek azzal, hogyan is viselkedtek x ideje. Kóstolgatott, kivívtad a tiszteletét, mert látja, hiábavaló a bunkó viselkedése, ha Te nem veszed fel. A leírtak alapján szerintem is bejössz neki. Maradj továbbra is ilyen, mert ha megérzi, hogy ellágyultál, visszavált az eredeti flegma stílusra és csak a pofára esés marad.
2017. márc. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem kéne bunkó csaj. Akármennyire is szemezget.
2017. márc. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!