Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderesek, miért jelöltök,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderesek, miért jelöltök, ha nem akartok semmit sem?

Figyelt kérdés

Ez csak afféle érdeklődés a rédzemről, ha valaki elmagyarázza, akkor több leszek tőle. Szóval adott, hogy bejelölök több embert. Vannak "match"-ek, azaz egyezések. Mivel férfi vagyok, megteszem, sőt úgy lovagias, hogy korrekt kezdőmondattal én nyitok a hölgy felé. (Nem csak egy sziával és nem csak egy dugunkkal).

Nem érkezik válasz, pedig mondjuk órák óta matchben vagyunk. Aztán napokkal később is de nem is töröl mondjuk véletlen jelölés vagy bármi miatt, hanem fenntartja a matchet, de nem kommunikál.

Én mondjuk át szokta segíteni eme "kedves hölgy"-eket a nehézségeken és pár nap ilyen meddő semmi után eltávolítom.


Ami érthetetlen: minek jelöl rám?

Ha tévedésből,makkor meg minek tartja fenn?


A kérdésem azokhoz szól, akik csináltak már így, akik jelölnek és se nem válaszolnak sem nem törölnek. Nincs bennem ítélkezés vagy sértettség, inkább kiváncsiság, oknyomozás.



2017. dec. 28. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul, hogy lájkolok valakit, de később mégsem tetszik. Pedig elég jól szoktam szelektálni, csak azokat lájkolom, akik tetszenek, csak lehet utána jobban megnézve mégsem :D

Tehát vagy ez az oka, hogy nem válaszolok, vagy az, hogy találtam valakit, akivel jól elbeszélgetek, olyankor nem szoktam mással. A matcht ettől függetlenül nem törlöm, minek töröljem? Nem zavar, hogy ott van.

2017. dec. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
én f vagyok, de úgy csinálom, hogy mindenkit tetszikelek. Ha jön a match és undormány vagy nem színpatikus azokat törlöm.
2017. dec. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, lehet, hogy megnézte a többi képed, és valami kizáró dolgot talált.


Vagy nem nézte a leírásod, és valami kizáró dolgot talált.


Vagy borzasztó uncsi/kiábrándító szöveget írtál neki.


Vagy épp van valaki, aki jelenleg szimpibb nálad, majd akkor ír, ha az lezárult. Számomra is zavaró egyszerre több emberre figyelni.


Volt 700 matchem, majd ezer volt összesen, csak azokat töröltem, akik ellenszenvesek voltak vagy teljesen kizártam őket. Aki elmegy, az maradhatott.


Hatalmas az embertömeg, unalmas pillanataimban is szelektáltam, mikor épp beszélgettem valaki szimpatikussal.


Van ez emberben valami késztetés, hogy letudja az összes felugró férfit. Legalábbis bennem van hasonló.

2017. dec. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem mindenki ismerkedési célzattal van fent, vagy van másik match-je, és azzal kezdett kommunikációba.

Nem érdekli, hogy bejelölt téged és úgy maradsz, olyan ez mint amikor a munkáltatók csesznek visszaírni, hogy nem te vagy a sikeres.

Ezt komoly emberek is megmagyarázzák, nemhogy huszonévesesek.

2017. dec. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, mindenkinek ment a kis zöldike. Mégha nem is értek egyet mindenkivel, de a kérdés szempontjából hasznosak.

Elárulok annyit, hogy én is volt, hogy csukott szemmel lelájkoltam mindenkit, viszont a nem tetsző matcheket azonnal eltávolítottam. Sőt volt, hogy a másik kezdeményezett felém. Én olyankor mindig visszaírok, válaszolok. Mondjuk ez gyerekszoba kérdése is.

2017. dec. 28. 12:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert lesz.rják. Nem ismerkedés vagy bármi értelmes indok miatt van fenn a többség, hanem csak gyűjtik a matcheket, mer' az jó. Aki társkeresésre akarná használni, az el sem jut 700, de még csak 50 matchig sem, mert ha észreveszi, hogy van néhány, akkor vagy beszélget velük, vagy törli őket. Azaz foglalkozik vele. De aki arra panaszkodik, hogy azért nem ír, mert túl sok van, az önmagát buktatja le, mivel ő intézte úgy szándékosan, hogy túl sok legyen.
2017. dec. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na ez az. Köszi, pacsi ;)
2017. dec. 28. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!