Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, tinderen miért jelöltö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tinderen miért jelöltök be, ha élőben rám sem néznétek?

Figyelt kérdés

folyton ez történik. Bejelölnek csinos lányok, pedig a valóságban rám sem néznének.


És ez egy nagyon rossz szituáció, mert csak találkozó esetén derülne ki, hogy tényleg húzzák a szájukat ha meglátnak.


Azonban a randi meg nehezen jön össze, mert hamar rájönnek a képeim alapján, hogy gondok lesznek.


2015. okt. 29. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Viccből.
2015. okt. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fent tinderen, kéne?
2015. okt. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát csak miattam ne gyere:D
2015. okt. 29. 14:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudod, gondoltam, csak azért, hogy csak bejelöljelek, aztán rád se nézzek... ;-)
2015. okt. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
véletlenül jelölnek be, ott aki szarul néz ki annak nincs kegyelem
2015. okt. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utánanéztem, mi is ez, már annyi helyen láttam, de mégsem foglak bejelölgetni, hogy utána rád se nézzek, nekem nem lesz ilyenem. :-)
2015. okt. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Random módon mindenkire rányomnak.. Aztán ismerkedni nem akarnak.. Pedig köszönéskép mindig a legjobb képet küldöm el nekik a herémről..
2015. okt. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!