Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen "jeleket" kell közvetít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen "jeleket" kell közvetíteni a férfinak, hogy lássa bejön a nőnek? Mit vesz észre?

Figyelt kérdés

2017. dec. 28. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
16%

Kitett mellbimbót.

Mást nem igazán... ez csak a nők vágya.

Aki észreveszi, az már párban van, és a párja kitépi a hajad.

2017. dec. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem jelezgetni kell, mint egy világítótorony, hanem kinyitni azt a kis szádat és értelmes szavakat rakni egymás után. Tudod, a felnőttek ezt csinálják.
2017. dec. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Na igen.

Ez meg tini probléma, nem felnőtt.

2017. dec. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Csak ismételni tudom #2-t.

Tudod, attól, mert nő vagy, még nem kell önként másodrangú lénnyé silányítanod magad. Nem fog összetörni a koronád, ha esetleg te is megszólalsz.

2017. dec. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Ezt férfija válogatja. Van aki egészen érzékeny a kisebb jelekre is, kifinomult szenzora van bizonyos tekintetek értelmezéséhez, jó megfigyelő, érti a metakommunikációt, és van, aki olyan egyszerű, hogy csak abból érti meg, hogy tetszik neked, ha megmondod.
2017. dec. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
És van, aki észreveszi a "jeleket", de szándékosan nem vesz tudomást róluk. Meg aki ott is "jeleket" lát, ahol nincsenek.
2017. dec. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9%
Lehetőleg rendőri karjelzéssel, hogy szabad az út feléd...egek.
2017. dec. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Diavolino44 ***** válasza:
77%

Hosszabb szemkontaktus egy enyhe mosollyal ha nem ismered,

ha ismered akkor dicserd meg a ruhajat, s erintsd meg a karjat beszelgetes kozben.


Az a baj elottem szolok, hogy nektek annyira fogalmatok sincs, hogy hogyan mukodik a no, hogy nem csodalom, hogy szuzek vagytok. Elarul azok az insta modell csajokra akikre verni szoktak, soha az eletben nem fog kezdemenyezni nalatok de valoszinu akarki masnal sem. S nem azert mert felenk, hanem mert ez a tarsadalmilag elfogadott. Ha te is kapnal minden heten valakitol uzenetet, hogy ilyen jo no meg olyan jo no vagy akkor te sem tenned kockara az egodat egy beegessel. Ha esetleg nem jon be a kiszemelt srac, inkabb varni fogsz arra aki kezdemenyez nalad, vagy kuldesz jeleket.

2017. dec. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem értem a jeleket, és az Én jeleimet is félreérthetik. Így csak, ha konkrétan kimondja értem. Érted?
2017. dec. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A legtöbb férfi nem tud jeleket értelmezni. Én se tudtam, amíg el nem olvastam pár könyvet a témában.

Ezért célszerű, ha nő utal rá, hogy mit is szeretne.

2017. dec. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!