Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon ronda lennék hogy, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ronda lennék hogy, ha naponta olyan 3-4 levél érezik a fiúktól társkeresőn? 26L

Figyelt kérdés
2017. dec. 29. 17:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg igen. Ha szep lennel akkor 40-100-at kapnal.
2017. dec. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Azok a férfiak, akiket itt azzal etetnek, hogy a levelük tartalma/minősége miatt nem válaszolnak a társkeresőkön, jól nézzék meg, mit írt a 7-es. Ritkán fordul elő, hogy a nők kimondják a tutit.
2017. dec. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
12. És biztos hogy nő az válasz írója?
2017. dec. 29. 18:21
 14/19 anonim ***** válasza:

Hat az eleg keves. Ma mar legalabb 30-4₩ level a minimum naponta. Meg a legrondabbaknal is.

Mint ahogy egy atlagos csavonak is a max 1-2 level 3 evente.

2017. dec. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
#13 igen nő vagyok, elhiszed vagy sem, az már a te dolgod :D De amúgy ez csak az én véleményem, ha rendszeresen írnak neked jó pasik is, akkor elég valószínű, hogy nem vagy ronda. De ha csak ronda pasik írnak, hát akkor tudod, mi a szitu.
2017. dec. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Amúgy ez valami verseny, ki tud több férfit fölöslegesen megdolgoztatni? Nem elég, ha napi 3-4 levélre nem válaszolsz? Mennyi kell, hogy jól érezd magad?
2017. dec. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Miért, te hány emberrel akarod összekötni az életed párhuzamosan? Nem elég, ha egy valakit találsz, aki értelmes? Bár ezt nagyon elképzelhetetlennek tartom, mert a társkeresőkön még egy értelmes embert találni is nehéz, nem hogy többet.
2017. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

De most őszintén számít ez bármit is, ha találsz 1-et közülük, aki neked is tetszik?

Egyébként meg még mindig jobb helyzetben vagy, mint akár egy jóképű férfi, ők kb pár hét alatt kapnak ennyit, egy átlag vagy az alattiról meg ne is beszéljünk...

2017. dec. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

És én meg nagyon szép vagyok ha boltba menet a Jani bácsi és a Józsi bácsi is rámköszönt??

Jaa, a legfontosabbat ki ne hagyjam 24/L én is szellemileg sérült vagyok, pont mint te! Leszünk barátok?? :)

2017. dec. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!