Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretik a nők a csendes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretik a nők a csendes, ráadásul focigyűlölő pasikat?

Figyelt kérdés
2017. dec. 30. 09:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Igen.
2017. dec. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Van aki igen, van aki nem. Nekem ilyen párom van, de velem nem olyan csendes mint másokkal, nagyon jókat tudunk beszélgetni. A foci meg nem tudom miért lenne fontos szempont, engem az se érdekel ha szereti, az se ha gyűlöli valaki.
2017. dec. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Én is ilyen pasi vagyok, és ismerek még ilyet, és őket sem. Nagydumás a vonzó a nőknek.
2017. dec. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
3ast tudom megerősíteni.
2017. dec. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Én, ilyen vagyok, csendes, szívből utálom a focit, sőt, mivel nem voltam hajlandó egy tök után szaladni, a suliból is majdnem kivágtak végette. Volt mindig párom és van feleségem.
2017. dec. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

én nem vagyok nő, de a gyűlet nem szeretre méltó dolog.

Amúgy semmilyen sport nem érdekel túlzottan, de nem is taszít.

2017. dec. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem erdekel a foci, szerencsere a paromat sem.
2017. dec. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%

Tapasztalatok alapján a nők többsége nem tartja vonzónak az ilyen férfiakat. A csendességet már eleve nem tartják túl férfias tulajdonságnak, a fociról pedig a média hatására az igazi sztárok jutnak eszükbe (sikeresek, sportosak, mindenük megvan) és milyen férfi az, aki nem szeretne olyanná válni, illetve nem tartja őket példaképnek?


Persze vannak olyan nők is, akik nem így gondolkodnak, viszont ők vannak kisebbségben.

2017. dec. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján én nem tudom eldönteni egy férfiról, hogy érdekel-e vagy nem. Ezektől nem fogom sem szeretni, sem utálni.
2017. dec. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%
foci gyulolo az az csendes , vekony, gyenge, fusztralt , ragyas ,dagatat vagy csont raketa semmire kello streber?
2017. dec. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!