Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha valakinek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valakinek még sosem volt kapcsolata, az inkább ne is olvasgassa az oldalt, mert lelombozhatják az itteni válaszok?

Figyelt kérdés

Nyilván aki még az első kapcsolata előtt áll, szeretne alapvetően pozitív hangvételű, bátorító, lelkesítő dolgokat olvasni, hallani, mert telve van reménnyel, hogy majd egy szép szerelmet élhet meg - ha eljön az ideje.


Ezt a vágyat nagy általánosságban nem igazán támogatják az itteni válaszok, lássuk be. Depresszív hangulatot idézhetnek elő, lelomboznak, pesszimistává tesznek, a reményt pedig úgy, ahogy van, elűzik az emberből. Nyilván persze sok a troll, akik azzal a szándékkal írnak ide, hogy a másiknak direkt rossz legyen. De úgy gondolom, saját magának árt egy szűz ember, ha a GYK eme kategóriáját bújja rendszeresen, támogatást, lelkesítést várva. Inkább menjen ki az életbe, ne vegye figyelembe, amiket itt olvas, mert sok esetben nem tükrözi a valóságot és emiatt személyiségtorzító hatása lehet, főleg az érzékenyebbeknél.


Egyetértetek velem, hogy szüzek számára nem igazán előnyös az oldal bújása? Hogy látjátok ezt a dolgot?



2017. dec. 30. 19:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
73%
Ez, főleg humoroldal. Nem sok köze van a való élethez.
2017. dec. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
62%

Tudod már az ókorban volt arról szó, hogy miért nem adunk a tömegek véleményére.

Darwin is pedzegette a témát, mint ahogy a demokrácia sok formája is az újkorban.

Lényeg a lényeg, aki tudatos, az úgyse ad idegenek véleményére. Én például szűz vagyok. Nem tudnak megsérteni, mivel ismerem az emberi viselkedést és nem várok illúziókat. 22f

2017. dec. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
70%

Az oldalnak semmi koze a valosaghoz.

Par fiu szapulja folyamatosan a noket es sajnaltatjak magukat.

2017. dec. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Engem nem lomboz már le senki és semmi. Ez a tudatosság, amit te is tanulhatsz önismeret által.
2017. dec. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
62%

Nem erről van szó.


Hanem a vénszűz fiúcskák 90%-a feljön, felrakja ugyan azt a kérdést heti 1x.

Mi eleinte (főleg akik átélték ezt vénszűzként, és kiküzdötték magukat ebből a helyzetből önerővel)

Próbálunk segíteni, oldalakat írunk életviteli tanácsokkal, hogyan lehetnétek férfiak, hogyan válhatnátok egy olyan vonzó személyiséggé (függetlenül a külsőtől), amiért aztán odavannak a nők.

Aztán jön az elutasítás...a kifogások keresése, meg bűnbak keresés, hogy szar az élet, gec..ik a nők stb.


Végül megunja az ember, és tanácsok helyett leírja a rideg valóságot, őszintén. Ez nem a többség véleménye, hanem a kib..szott hideg fekete valóság!


Ha semmit nem tesztek önnön fejlődésetekért, akkor teljes mértékben esélytelenek vagytok, és az első puskalövésnél elestek a harcban a normandiai partokon.

Mert ez bizony kib...szott Normandia!


Hegyeket kell megmozgatnotok a változásért, és nem depresszív kritikaként felfogni, hanem jobb ha már most szembeaültök a helyzettel. Vonzó férfivé válni baromi nehéz. Évek kemény munkája. Minden téren változni kell, és ez fotelszűzként nem fog menni.

Ezer oldalnyi olyan dolgot KELL tenni a változásért ami kellemetlen, utálatos és ki kell mászni anyu szoknyája alól 28 évesen... de ezeket százszzor átbeszéltük, leírtuk.


Senki nem mondta, hogy könnyű az evolúciós játéktér. Ez egy háború, és katonát kell belőletek faragni. Csak a legjobbak maradnak életben. Ez nem előjog, nem jár alapként minden férfi számára. Ezt bizony ki kell érdemelni, kemény harcok árán.


Ez a Ti utatok, nektek kell végigjárni.

2017. dec. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
19%

Nem erről van szó.


Hanem a vénszűz fiúcskák 90%-a feljön, felrakja ugyan azt a kérdést heti 1x.

Mi eleinte (főleg akik átélték ezt vénszűzként, és kiküzdötték magukat ebből a helyzetből önerővel)

Próbálunk segíteni, oldalakat írunk életviteli tanácsokkal, hogyan lehetnétek férfiak, hogyan válhatnátok egy olyan vonzó személyiséggé (függetlenül a külsőtől), amiért aztán odavannak a nők.

Aztán jön az elutasítás...a kifogások keresése, meg bűnbak keresés, hogy szar az élet, gec..ik a nők stb.


Végül megunja az ember, és tanácsok helyett leírja a rideg valóságot, őszintén. Ez nem a többség véleménye, hanem a kib..szott hideg fekete valóság!


Ha semmit nem tesztek önnön fejlődésetekért, akkor teljes mértékben esélytelenek vagytok, és az első puskalövésnél elestek a harcban a normandiai partokon.

Mert ez bizony kib...szott Normandia!


Hegyeket kell megmozgatnotok a változásért, és nem depresszív kritikaként felfogni, hanem jobb ha már most szembeaültök a helyzettel. Vonzó férfivé válni baromi nehéz. Évek kemény munkája. Minden téren változni kell, és ez fotelszűzként nem fog menni.

Ezer oldalnyi olyan dolgot KELL tenni a változásért ami kellemetlen, utálatos és ki kell mászni anyu szoknyája alól 28 évesen... de ezeket százszzor átbeszéltük, leírtuk.


Senki nem mondta, hogy könnyű az evolúciós játéktér. Ez egy háború, és katonát kell belőletek faragni. Csak a legjobbak maradnak életben. Ez nem előjog, nem jár alapként minden férfi számára. Ezt bizony ki kell érdemelni, kemény harcok árán.


Ez a Ti utatok, nektek kell végigjárni.



a nőknek meg nem kell semmit tenni,ebben igaza van a gyk-s loosereknek

2017. dec. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
4%
Az egy dolog, hogy ez humoroldal, de tényleg zavaró, hogy a szexelők már nem tudnak milyen problémát kitalálni magunknak, arról keseregnek, amikor másnak meg kapcsolata sincs.
2017. dec. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
52%
Hát basszátok meg én férfiként sem tettem túl sok mindent. Mostani barátnőmmel úgy jöttem össze, hogy nagyon megtetszettem neki, bejelölt Facebookon és elkezdett írogatni. Itt jöttem rá hogy bejövök neki és innenstől kezdve már minden simán ment :D Először nem is tekintettem rá úgy mint potenciális partner, nem is akartam tőle semmit, ugyanis nem vágytam kapcsolatra ezért nem nyomultam vagy kezdeményeztem. De úgy voltam vele hogy ha már így az ölembe hullott a lehetőség akkor miért ne adjak neki egy esélyt :D Hamarosan elhívtam egy buliba, majd randi kettesben és összejöttünk. Egész 2 hét alatt lezajlott. jól sült el, 6 éve együtt vagyunk...
2017. dec. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
64%

Ez ilyen formában nem teljesen igaz.

Hidd el sok nagyon zárkózott lány ismerősöm van, akiknek évek óta nincs pasija.


Az tény, hogy szexet ezerszer könnyebb találni aki kicsit is jobb nő. A fenéket, átlagosként is tényleg csak el kell menni egy szórakozóhelyre és meg is van a numera. Vagy regelsz Tinderre és egyből 100 kan fog írogatni szexet kínálva. Viszont a nőknek nem a szex az elsődleges, hanem a jó kapcsolat egy helyes sráccal. Na ez ugyan úgy nehéz nekik is. Főleg aki nem jó nő.


Tehát a szex könnyű, a jó kapcsolat már necces nekik is. Igazán vonzó nővé ugyan úgy nem egyszerű válni. Az a "különbség", hogy a férfiak általában beérik a nem vonzó nőkkel is, alkalomadtán.

2017. dec. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
3%

Hát basszátok meg én férfiként sem tettem túl sok mindent. Mostani barátnőmmel úgy jöttem össze, hogy nagyon megtetszettem neki, bejelölt Facebookon és elkezdett írogatni. Itt jöttem rá hogy bejövök neki és innenstől kezdve már minden simán ment :D Először nem is tekintettem rá úgy mint potenciális partner, nem is akartam tőle semmit, ugyanis nem vágytam kapcsolatra ezért nem nyomultam vagy kezdeményeztem. De úgy voltam vele hogy ha már így az ölembe hullott a lehetőség akkor miért ne adjak neki egy esélyt :D Hamarosan elhívtam egy buliba, majd randi kettesben és összejöttünk. Egész 2 hét alatt lezajlott. jól sült el, 6 éve együtt vagyunk...



akkor csak szoktak a nők kezdeményezni,csak nem a csunya bolondoknál

2017. dec. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!