Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes ilyen lányért "harcolni"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ilyen lányért "harcolni"?

Figyelt kérdés
Az van, hogy belezúgtam egy lányba, akiről tudom hogy esélyem sincs nála, mert nagyon gazdag és szinte mindene megvan, mindenből a legdrágább... VIP jegyeket vesz, kirándulni jár havi szinten stb. Nagyon tetszik kinézetre szóval nem nagyon tudok lemondani róla. Én szegény vagyok, autója is csak szüleimnek van nekik is egyszerű, igaz már nem gyerek vagyok de még annak tartom magam (F/23). Lehet nála esélyem? Egyelőre nem vagyunk jóban, még köszönni sem köszön néha, de én belezúgtam tövig és nem a pénze miatt, hanem mert kinézetre pont ő az ideálom :O :O :O

2018. jan. 1. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem sok eselyed van...
2018. jan. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lépj tovább, itt nincs esélyed.
2018. jan. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kolléga nekem is el kell téged keserítenem, nem sok esély van rá.
2018. jan. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez a nő a leírás alapján még egy jólszituált, vagyonos férfinak is kemény dió lenne :O :O :O
2018. jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, érdemes harcolni és kell is közdeni az illyen nőért ha szereted!!! Az előttem szólók nem tudom honnan szedik a tapasztalatokat.


Küzdj érte!

Ha téged a vagyoni helyzeted miatt nem fogad el akkor nem érdemes érte harcolni, mert nincs normális értékrendje.


Ha normális nő akkor nem érdekli hogy csóró vagy, csak azt nézi mennyire vagy ambiciózus, mennyire vagy hajlandó cselekedni azért hogy elérd a céljaidat.


Sok gazdag családból való nőt ismerek és hidd el hogy a legtöbb nem a pénzt nézi hanem az embert.


De ha te már kevesebbnek érzed magad mert szegényebb vagy akkor esélytelen, mert még önbecsülésed sincs.

2018. jan. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocs, de az, hogy a vonzódást ki lehet váltani holmi kitartó "munkával", "harccal" stb. az egy hollywoodi forgatókönyvírói fogás, amit direkt a férfiak beetetésére találtak ki. Az egyetlen eset, amikor igaz lehet, ha az illető azt a bizonyos energiát önmaga személyiségének ÉS külsejének a teljes átformálásába fektetné bele (már akinek ez megéri természetesen). Ehhez azonban meg kellene tanulnia az illető nő szemével látni saját magát, és rájönni, hogy mitől lenne vonzó az illető nő szemében, stb...
2018. jan. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Harcolni egy nőért sem érdemes, vagy azonnal kellesz neki, vagy soha. Ráadásul egy nő sem jön össze olyan férfival, aki rosszabb anyagi helyzetben van nála.
2018. jan. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tehát akkor te egy olyan lánnyal akarnál kapcsolatot, akit gyakorlatilag nem ismersz, nem szereted, semmilyen kapcsolatotok nincs, ellenben tetszik a külseje?
2018. jan. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a mesékben van az, hogy a szegény legény elnyeri a királylány kezét és boldogan élnek, amíg meg nem halnak. Közben meg nem is beszélgettek előtte. Meg az se derül ki, hogy utána összevesznek, mert a szegény legény nem veszi meg neki azokat a dolgokat, amiket apja az öreg király.
2018. jan. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egy nőért sem kell harcolni. ha akar téged akkor minek, ha nem kellesz neki, akkor meg azért minek?
2018. jan. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!