Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, mit értetek az alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, mit értetek az alatt hogy "Harcolni egy lányért"?

Figyelt kérdés
Pl. Ne a lány irjon nektek, hanem ti a lánynak? Vagy ne rögtön becézzen? Vagy Mit??:D
2011. okt. 23. 21:08
 1/7 DiMalto ***** válasza:
semmit,ezek csak szavak....mi eközben otthon üldögélünk a fotelben...:)))))
2011. okt. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam pl azt is, hogy nem tudom ágyba bújtatni egy hét alatt, hanem udvarolni kell neki. Imádom ezt a fajta izgalmat. Ha valamiért sokat harcolsz, sokkal jobb érzés megkapni. Először csak simán ismerkedés, fűszerezve kis bókokkal oda vissza, ilyesmik...

20/F

2011. okt. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azt értem, hogy egy hatalmas szamurálykarddal lesuhintok minden vetélytársamra és végül csak én maradok a csaj számára, ha meg nem tetszik neki, őt is levágom, mint egy disznót.
2011. okt. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
előző, az szamuráj, nem szamurály. Én azt értem az alatt, hogy úgy udvarolok egy lánynak, ahogy az oroszlán vadászik. Játszadozok vele egy kicsit, aztán becserkészem a prédát. ;)
2011. okt. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Meghánytatom f*sszal"

Egyébként az udvarlást jelenti nálam, mikor mindent elkövetek, hogy a lány közelében lehessek, bókokkal halmozom el, amik a szívemből jönnek, igyekszem a kedvében járni és ha akceptálja a közeledésem, az érzelmi kötődést, fizikai síkra emelem szeretkezés formájában.

2011. okt. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amit a NATO csinál(t) Líbiában.
2011. okt. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azt akarod kérdezni, hogy mit csinálj hogy ne legyél könnyen kapható?
2011. okt. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!