Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Melyik a 3 legfontosab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyik a 3 legfontosabb tulajdonság egy pasiban?

Figyelt kérdés
Melyik a 3 legfontosabb tulajdonság, aminek meg kell lennie abban, akivel össze akartok jönni? Külső és belső is lehet.

2018. jan. 1. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%

Istenem, hogy te mekkora looser vagy :)


Természetesen az intelligencia, a humor, és a kedvesség


Miért, szerinted mit fog mindenki válaszolni? Hiszen itt senki sem felszínes, itt mindenki tudja, hogy mi a hosszú kapcsolathoz fontos tulajdonság csomag.



(valami miatt viszont az intelligens, kedves, humoros férfiak sosem jutnak el odáig, hogy ezt bebizonyítsák, mert jön egy jóképű, nagy dumás, izmos pasas, és viszi a nőt, mielőtt kiderülne, hogy amúgy egy tapló nőcsábász. De nem gond, mert egy éjszaka után repül a csaj, és kezdi elölről a ciklust)

2018. jan. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Sok tulajdonságot tudnék felsorolni, amit szeretnék egy pasiban.

Talán az okos, vicces és a megértő lenne a belső, a külső pedig nyilvánvalóan jóképű, sármos és... Harmadik talán nincs. :D

2018. jan. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ami minket összetart és erősebb kötelék bárminél:

Őszinteség - bizalom - kommunikáció


Ez mellett a szent háromság mellett teszem le a voksom, mióta kiderült számomra, hogy enélkül semmi nem fog hosszú távon működni két ember között.

Messze a párom az egyetlen ember akivel őszinte tudok lenni. Akinek abizalmam adtam és akivel bármit meg tudok beszélni.


Ez még egy alakuló szerlmet is legyőzött, és egy élethosszú lojalitást adott. Számomra a bizalom és az őszintesség a legfontosabb valuta.


A gond: ezen értékek kevés emberben vannak meg és akikben ott azokra sincs ráírva, így az ember kénytelen kiismerni a másikat.


De ha az életben úgy adódna, akkor ennél kevesebbel nem érem be!

2018. jan. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Intelligencia

Közös érdeklődés

Közös életszemlélet

2018. jan. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#1 bizony, ez a 3 a szabvány vágy.

Engem intelligensnek mondanak (minden gép működése érdekel, űrkutatás, kvantumfizika, mellesleg programozó vagyok), humorosnak (ezt látom is, mert megnevettetem az embereket), és a kedvességemet is sokan emlegetik. De még egész jóképűnek is mondanak, és magas.

Viszont átlagos alkatú vagyok, nem vagyok kigyúrva, nem vagyok nagydumás társaságközepi sztár, nem adok a látszatra (se látszatautó, se látszatmotor, csak olyan ami reálisan nézve éppen kell), nem arcoskodok.

Nem is nagyon van sikerem.

Bár nemrég összejöttem egy bombanővel, aki "egyszerű kedves, nem parádézó pasi"-ra vágyik, "jártunk", kaptam a "szeretlek", "köszönöm hogy vagy nekem" kombót gyakran, de azt is hogy miért nincs "pasisabb" drága autóm, miért nincs nagyobb motorom 500 cm3 helyett minimum 600, de inkább 1000cm3, miért nem egykerekezek, vagánykodok, stb.

Aztán dobott is.

Ja és a kevésbé jó nők is barátzónába tettek inkább.

2018. jan. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sportos

Érzelmileg magas szinten van

Igenyes,törekszik a jobbra

2018. jan. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Legyen örökké fiatal kinézetű

Miliardos

Csak rám akarja költeni mindet! :P


Ja és a ráadás! Legyen rajta szemellenző :DDD


Na jó, csak vicc volt, de nem tudtam kihagyni!

2018. jan. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az első LÚZER (mert ő aztán tényleg az) figyelmébe ajánlom, hogy mindenki tök más dolgokat írt. Szóval egyáltalán nem értelmetlen a kérdés.


Pl. számomra az álomférfi:

1. okos

2. jó humorú

3. hűséges


Nekem ezek a legfontosabbak.

2018. jan. 1. 21:23
 9/11 anonim ***** válasza:

"Pl. számomra az álomférfi:

1. okos

2. jó humorú

3. hűséges


Nekem ezek a legfontosabbak."


PONT ERRE CÉLOZTAM!



Ugyanis én még emberrel nem találkoztam, aki ne ezeket a belső tulajdonságokat magyarázta volna (meg a nő legyen kedves, meg a férfi hűséges, etc)


De nézz körül magad körül.

Hiába magyarázza mindenki, hogy ezek a legfontosabbak, a végén a bulikirály, csajozógép, meg az insta királylány az, akire mindenki gyúr


A kedves, okos, hűséges, aranyos, stb férfiak és nők meg továbbra sem értik, hogy mi a gond velük, hiszen pont megfelelnek annak az elvárásnak, amire elvileg mindenki vágyik, és mégis a "legyünk csak barátok" a legtöbb amit ki tudnak hozni ebből a fene nagy erényből, hogy ők az okos csaj, meg a hűséges srác.

2018. jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Erti a humort.

18-25 kozotti.

Vekonyan izmos.


N

2018. jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!