Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem siklok a barátzóna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem siklok a barátzóna felé de még talán menthető de, hogyan?

Figyelt kérdés

Érdekes a kapcsolat! Van egy bemutatkozó szövegem az egyik oldalon. Ott rámîrt egy titokzatos hölgy, hogy a szöveg alapján barátkozni ismerkedne velem. Nagyon örűltem neki! Ez még az ünnepek alatt történt. Lehet, hogy volt első pár levél ìrásakor kis bátorìtó hatása alatt volt. (Forralt bor , pezsgő) Nagyon erősen bekezdett nálam ahogy én is sajnos hamar kifejtettem mennyire bejön belsőleg. Képet nem láttam róla. Azóta viszont Azóta hullámhegy -hullámvölgy, hol közömbös hol dorombol.

Én meg amikor ő visszavett még eléggé nyomúltam egy darabig. Gondolom hiba volt talpnyaló kis kutya szerep.

A hölgy önjellemzése: visszafogott, csendes inkább otthonülő, 30as akinek az elmúlt időben a munkája és a tanulás volt az első és még mindig tanulas a célja.

Gondoltam a titokzatosság miatt csak szivatnak. De 35 levél amiket visszaolvasni több óra....nagyon beteg vagy igazi ember îrja.



2018. jan. 4. 13:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Eleve az a baj, hogy idegen emberekről netes írogatás alapján következtetéseket vonsz le, beleéled magad dolgokba és azt hiszed, hogy ez a valódi megismerés egyik életképes, működő módja. Az internetes írogatást csak arra szabad a legelején használni, hogy eléggé felkeltsétek egymás érdeklődését egy személyes találkozóhoz. Amikor ennél többet akarsz kinyerni belőle, akkor tutira hamis képet fogsz kapni, mert egyszerűen nincs benne elég egyértelmű, megerősíthető információ, hiszen a puszta leírt szöveg nem tartalmazza a személyes kommunikáció számtalan kis nüanszát, ezek hiánya pedig szinte elkerülhetetlenné teszi a projekciót, a félreértelmezést, a szelektív értelmezést, a skatulyázást, satöbbi.


Amit eddig csináltatok, azt nyugodtan dobd ki az ablakon, nincs haszna vagy jelentősége. Ha érdekel a nő, minél előbb találkozzatok élőben, és ott majd kiderül, lesz-e folytatás.


A barátzónába pedig az esetek 99%-ában pedig a pasi/férfi/srác menekül önként és dalolva, mert a barátzóna jelenti az egyetlen állapotot, ahol saját maga és mások előtt eljátszhatja, hogy "csajozik" és ezzel egyszerre folyamatosan gyárthatja saját maga számára az akadályokat, amik ellehetetlenítik a továbblépést és lehetővé teszik, hogy akár évekre ott is maradjon. Azért, mert fogalma sincs, hogy mi az a párkapcsolat és hogy hogy működik, ő csak abban a helyzetben akar lenni, ahol az ember már szexelget meg ölelkezik, de retteg azoktól az ismeretlen lépésektől, amiket ez előtt meg kell tenni.

2018. jan. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!