Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg igaz az a legenda,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz az a legenda, hogy Budapestre csak azok a külföldi pasik járnak csajozni, akik a saját hazájukban nem kellettek semmilyen nőnek?

Figyelt kérdés

Egyre felkapottabbak lettek a kelet-európai nagyvárosok csajozás turizmus céljából. Ilyen lett Budapest is többek között, ahova rengeteg turista jön, de 80%-uk ezeknek a turistáknak férfi, tehát egyértelműen csajozási szándékkal jönnek. A belvárosi szórakozóhelyeken lassan már több a külföldi pasi mint a magyar.

Elterjedt egy ilyen mende-monda, szóbeszéd, legenda arról, hogy ezek a külföldi pasik mint echte lúzerek, és csak az itteni bérekhez képest van sok pénzük, a saját hazájukban egy takarító keres annyit ami itt már full gazdagnak számít.

Nos, igaz ez? Kelet-Európába csak az jár csajozni, aki a kinti nőknek kevés volt, mint a borravaló?



2018. jan. 6. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Magyar lányoknak jók azok is.
2018. jan. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"de 80%-uk ezeknek a turistáknak férf"


Linkelnéd ennek a megbízható forrását?

A többi része is hülyeség a kérdésednek.

2018. jan. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Már megint te vagy az?

Minden hónapban ki kell ezt írni egyszer kétszer, akkor jó ez neked?

Teljesítetted a kötelező kiírást, most menjél és pihenjél.

2018. jan. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Én nagyon sok jóképű/gazdag külföldit látok tinderen és élőben a városban is. Volt is kalandom párral, mind sportoló, üzletember vagy ilyesmi volt, szóval minden csak nem lúzer.
2018. jan. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%

Kalandnak tekintik a kelet-európai kiruccanásokat a nyugat-európaiak. Eleve "jó" hírük van például a magyar nőknek is nyugaton, mennyire könnyűvérűek a külföldiekkel, a magyar nők meg alapból elolvadnak attól, ha valaki angolul, vagy érthetetlen bikkfanyelven szólal meg, ha e mellé még valami brutál macsó külső is párosul, akkor instant adott a spontán bugyiázás.


Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem még sosem sikerült attól elolvadnom, ha egy aránylag elfogadható külsővel rendelkező külföldi nő útbaigazítást kért angolul. Valamilyen szinten fel kéne nőni ezekhez a szituációkhoz, s nem azonnal ösztönösen maszturbálni kezdeni képzeletben.

2018. jan. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
#5 arra esetleg nem gondolsz, hogy a nők is csak egy jó kalandot látnak bennük? Jobb, mint a szomszéd fiúval kalandozni, vagy egy haverral, akik utána szétkürtölik az egész környéknek. A külföldiek esetében ez a veszély nem fenyeget és legalább nagyvonalúbbak is, mint a magyarok.
2018. jan. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%
#6: Tehát nekem jobban kéne attól éreznem magam, hogy te egy külföldivel vagy éppen a szomszéd sráccal alig pár percnyi ismerkedés után összefekszel, én meg küzdjek érted ismerkedés alatt hónapokig, hogy egyáltalán megérinthessem a válladat? Nem gondolod, hogy ez az összevissza kalandozgatás unfair azokkal szemben, akik valóban komolyan gondolják?
2018. jan. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
#7 miért lenne unfair? Ha valakivel komoly kapcsolatot akarok, azt igenis meg akarom ismerni előbb. Inkább érezd megtiszteltetésnek, ha nem fekszek le veled egyből, mert ez azt jelenti, hogy komolyabban érdekelsz. Vagy azt, hogy nem tetszel, de akkor meg nemis beszélek veled😄Csak azzal van kalandom, aki tetszik külsőre, de nem járnék vele.
2018. jan. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
7: miből gondolod, hogy aki kalandozik az hónapokig kéreti magát, hogy egyáltalán a kezét megfoghasd? Én személy szerint nem teszek különbséget azok között, akik csak rövidebb távra érdekelnek és azok között, akik hosszabbra. Aki ilyen szinten képmutató, azzal lehet, hogy te is jobban jársz, ha nem kerültök össze.
2018. jan. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
#9 mi abban a képmutatás, hogy valaki kapcsolat szempontjából előbb inkább ismerkedne, mint szexelne? Hónapokig nem kell senkit váratni, de első randin sem kell feltétlen szexelni. Mondjuk nekem mindegy, mindenki úgy csinálja, ahogy jónak látja.
2018. jan. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!