Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl fiatal lenne hozzám?

Figyelt kérdés
Ma voltunk az uszodában és nagyon megtetszett ott egy lány,annyira bájos arca volt hogy alig mertem megszólítani,de mivel szemezett velem és rám is mosolygott így léptem.Egész jól eldumáltunk,de nem kérdeztem meg mennyi idős,én 22 vagyok,ő külsőre 16 nagyon max 17.Fiatal lenne hozzám ? Csak beszélgetünk,de randira még nem hívtam.Azzal bíztattom magam hogy amikor középsulis voltam 9.-ben egy lány osztálytársamnak 28 éves pasija volt,akkor én ehhez a lányhoz a 22 évemmel nem lehetek túl öreg.
2018. jan. 7. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kerdes?
2018. jan. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dikk gádzsókám hát nem vágod, hogy a muffok szemébe az idősebb srác még vonzóbb is.
2018. jan. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16 évesen jöttünk össze a barátommal. Ő 21 éves volt akkor. Azóta is együtt vagyunk, másfél éve már. Ja, mi is az usziból ismerjük egymást. Egy helyen edzünk. Sok sikert Nektek!
2018. jan. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Már elméleteket gyártasz, de még fogalmad sincs, hogy valójában hány éves.

Ember, van neked agyad? Ha igen, szoktad is használni?


Mielőbb b..romságokkal tömnéd tele az agyad, inkább járj az igazság után és kérdezd meg, hogy hány éves és ne izgulj, nem a kor fog a mérvadó lenni.

2018. jan. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van akinek sok, van akinek nem. Deritsd ki.
2018. jan. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Azzal bíztattom magam hogy amikor középsulis voltam 9.-ben egy lány osztálytársamnak 28 éves pasija volt"

És miért hasonlítod a szitut ilyen abnormális dolgokhoz? Beteg dolog,hogy valakinek 15 évesen 28 éves pasija van...


Aki ebben a korban szemez meg pasizik egy kicseszett uszodában, az egy 30-as pasira is rávetné magát, ezekben a lányokban nincs semmi tartás.

2018. jan. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!