Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai fiatal nők elvárásainak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatal nők elvárásainak tükrében egy beosztott "melós" pasi felejtse el a csajozás bármelyik formáját is?

Figyelt kérdés
A mérnökök,vállalkozók,informatikusok stb. világában egy "szürke" kis keresetű beosztottnak semmi esélye a mai felfuvalkodott nőknél?

2017. dec. 27. 12:15
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
93%
A felfuvalkodottaknál tényleg nincs esélye.
2017. dec. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
17%
Egy ilyen "kasszás erzsi" csajnál talán van esélye, de tényleg csak talán. Átlagos csajokat már felejtheti.
2017. dec. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
93%
Ha a melós a diplomás nőkre folyatja a nyálát, akkor igen
2017. dec. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
1%
Csak legyél magas és tolakidóan nyomulós az elég.
2017. dec. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
70%
A melós miért nem keres körmös, bolti eladó, varrónő stb párt magának, akivel fizetésben is szellemileg is összeillene?
2017. dec. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

"A melós miért nem keres körmös, bolti eladó, varrónő stb párt magának, akivel fizetésben is szellemileg is összeillene?"


Őnekik sem kell. Tapasztalat.

2017. dec. 27. 12:22
 7/44 anonim ***** válasza:
32%
Mert nincs az ember homlokara irva, mit dolgozik. :)
2017. dec. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
90%
Ismerek huszonéves melósokat akiknek hasonló "végzettségű" barátnője van, olyat keveset ahol a nő diplomás, a férfi nem. Nem lehetetlen a párkeresés a melós körben sem.
2017. dec. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
97%

Mérnök vagyok.


Most csináltattam meg a fürdőszobám. 1 hét (4 nap) munkáért 200 ezret fizettem ki a két szakinak. Az annyi, mint havi 400 ezer fejenként tisztán... Azzal azért már a mérnökök, informatikusok világában is lehet játszani, és ez még kb a legolcsóbb csapat volt, ennek a duplájáért is lettek volna vállalkozók.

2017. dec. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
97%
Mit akarsz tőlük? Éltem pár ilyennel, de mindig elmenekültem. Munka, munka, munka, karrier, karrier. Nekik ugyanilyen pasi való.
2017. dec. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!