Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném el?

Figyelt kérdés
Hogy felejthetnék el egy olyan fiút akit szeretek viszont rengeteg fájdalmat okozott és ki vagyok bukva rá nem akarok összetörni mert nehéz időszak áll előttem több más okból kifolyólag is de úgy érzem nem bírom,hogy lelki csalódottsággal én arra koncentráljak mennyire fáj belül hanem magamra koncentráljak és ne arra,hogy baromira fáj.Mit tegyek,hogy egy kicsikét elvonjam a figyelmemet és ne kattogjak egy folytában rajta?
2018. jan. 7. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Gyerekes nyavalygás 5366467.rész
2018. jan. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg annyi fájdalmat okozott,mindig gondolj arra,mekkora köcsög volt veled!Nyilván most még szereted és ez elvakít,de próbálj a szemétségeire gondolni.Így könnyebb megutálni,végül elfelejteni.
2018. jan. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a volt párodról van szó vagy csak szimplán egy fiú ahogy írod is, és mivel okozott fájdalmat hogy összetörnél?
2018. jan. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!