Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejthetném el gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném el gyerekes gondolataimat?

Figyelt kérdés
Bocsánat a témaválasztásért mert inkább tini párkapcsolatnak titulálnám még a sajátomat,de a távolság nyújtotta rámhárult felelősség miatt felnőttnek érzem magam a kapcsolatban.19 éves vagyok a barátnőm 17 távkapcsolatban vagyunk együtt fél éve,nem olyan messze egymástól.Nagyon szeretem a lányt minden hibájával együtt mert eddig a találkozásunkat nem igen segítette elő komolytalanságával és komoly kapcsolatoktól való félelmeivel de mostanra minden rendben van,hamarosan elkezdünk rendszeresen találkozni,de van egy dolog ami nem hagy nyugodni.Ő 16 évesen elvesztette egy olyan fiúval a szüzességét aki nem érdemelte meg és nem is szerette őt csak hülyítette és nagyon bánt a dolog hogy nem lehetek én neki az első mivel ő az lesz nekem és mindkettőnknek sokkal jobb lenne úgy.Tudom hogy nagyon gyerekes gondolkodás de szinte haragszok rá hogy ő is beállt azoknak a sorába akik meggondolatlanul elvesztik szüzességüket.Nekem nagyon nagy jelentősége van a dolognak nagyon különlegesnek tartom.Utólag ő is nagyon megbánta mivel tudja hogy velem szerelmes igazán először és már szinte minden nap ezen sírunk és szomorkodunk mert én nem tudom túl tenni magam rajta nagyon fáj a dolog és én már csak boldog akarok lenni és őt is boldoggá tenni.Hosszútávra tervezek vele és nem akarom hogy ez elrontson mindent hogy ilyen idióta vagyok de egyszerűen nem megy.

2016. aug. 13. 18:35
1 2 3
 1/21 Noren1989 ***** válasza:
100%

Gyere, d_gjunk egyet, elveszem a szüzességedet, és te is beállhatsz a sorba!


No, nőknél egyetlen dolog számít: te legyél az utolsó a punciban. Az első, meg az előtted levők nem számítanak.

26/F

2016. aug. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%

"Nekem nagyon nagy jelentősége van a dolognak nagyon különlegesnek tartom"


Ismerős :) 24/F/szintén zenész

2016. aug. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

Nojetek fel en csak ezt tudom javasolni. Nem te vagy az egyetlen ferfi a foldon, hogy csak te tudtad volna elvenni a szuzesseget, ne haragudj. Az aki ezen kattog nem eleg felnott egy parkapcsolathoz. Miert szamit hogy ki voot elotted? Az szamit hogy most te vagy es ha jol mukodik a dolog, te is maradsz neki.

En baromira serelmezen ha a parom ezen hisztizne hogy de ezzel meg azzal voltal egyutt elottem... az a mult, megtortent, valtoztatni nem tudok rajta igy a baratnod sem tudja mar visszaragasztani a szuzhartyajat a te onzoseged miatt.

2016. aug. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Értem :)!

Igazad van a nyers és kicsit bunkó stílusod ellenére én mindezzel tisztában vagyok,csak tudod ha valakit igazán szeretsz és nem csak szórakozásból vagy vele fájnak olyan dolgok amik másnak nevetségesnek tűnhetnek,máskor esetleg magadnak is.Különböznek az emberek ezt is figyelembe kell venni mielőtt leharapnád a fejemet én mindig érzékenyebb voltam az ilyen dolgokkal kapcsolatban.Tudod én vagyok az a fiú aki sír a barátnője előtt... Nem tartom rossz dolognak de most nagyon szenvedek ez az érzékenységem miatt.

2016. aug. 13. 18:59
 5/21 anonim ***** válasza:
60%

Figyelj!

Csináltok egy dobozt ráírjátok, hogy a MÚLT esetleg rárajzolhattok valamit ami emlékeztet a megtörtént aktusra, ilyesmi.. ezután együtt elássátok valahol. Pl. egy parkban.

Ezáltal szimbolikusan eltemetitek a szüzesség elvesztését.


Valahol olvastam, h segít ez a kis szertartás elengedni a problémát mély fájdalmat.

2016. aug. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

Dehogy fogja eltemetni, a kerdezo az a tipus lesz aki mellett a baratnoje meg lelegezni se fog tudni nemhogy elmenni bulizni vagy mas pasival beszelgetni.

En is szeretem a parom, de nem porgok azon hogy kikkel volt elottem mert most velem van es valoszinuleg jol erzi magat velemert minden jel erre mutat...

2016. aug. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

1. Fiatal volt, hülye volt. Mindenkinek vannak hibái, vannak, akiknek sajnos ilyen súlyosak... Visszacsinálni már nem tudja, majd ha lesz egy lányotok, őt jobban fogjátok.

2. A 'meggondolatlanul' meg... Vannak, akik túl jól színészkednek - nem csoda, hogy a tapasztalatlan kislányok bedőlnek nekik.


Fontos, hogy milyen az első, mert nagyban meghatározza az ember hozzáállását a szexhez későbbiekben, de úgysem az életünk szeretkezése. Nem az számít, hogy ki az első, hanem az, hogy ki az utolsó.


20/L

2016. aug. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Az is nagyon fáj hogy ennyi szaron keresztül kellett mennie és már elfelejtette,velem megint boldog és erre én meg emlékeztetem nap mint nap.Szeretném ha rám emlékezne úgy mint első mert jobbat érdemel mert egy nagyon rendes lány.
2016. aug. 13. 22:42
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Látod, téged jobban érdekel, mint őt.

Nyilván mindenkinek fáj, ha kihasználják,de ha veled képes újra szexelni félelmek nélkül, akkor nincs akkora gond. Most már boldog.

Én sem az elsővel vagyok már, és az is egy elég rossz kapcsolat volt(19 évesen), és már annyira fakóak az emlékek, hogy nem tudom pl. felidézni egy együttlétünket, vagy hogy milyen volt. Sőt, furcsa is belegondolni, hogy egyáltalán volt ez a kapcsolatom.

Hidd el, az emlékek idővel fakulnak, és a végén már pont nem fogja érdekelni, ki volt az első. Az a múlt, már úgy marad - a jelenre kell koncentrálni, de azt csak akkor tudjátok teljes egészében átélni, ha nem kapaszkodsz az ő múltjába.

2016. aug. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem tudtam túl tenni magam rajta és megfojtottam a barátnőmet a ragaszkodásaimmal és elvárásaimmal és még konkrétan nem is mondta ki de tegnap este betelt a pohár és valószínűleg szakítani fog velem de én még ki akarom javítani mondtam neki hogy tudom hogy hibáztam sok ideje sok mindennel de had javítsam ki találkozzunk beszéljük meg.Nem akarom elveszíteni nagyon sokat hibáztam nagyon bánom és még mindig nagyon szeretem nem tudom mi tévő legyek.
2016. aug. 15. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!