Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van köztetek olyan, aki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki egy szakítás következtében a káros szenvedélyek világába menekült?

Figyelt kérdés

Sokan annyira megzuhannak egy szakítástól, hogy a korábbi elveiket is hajlandóak sutba dobni, miszerint "éljünk egészségesen" meg "soha az életben nem tudnék arra a bűzrúdra rászokni" és hasonlók. A felzaklatott lelki állapot miatt sokan fordulnak a cigarettához, mert állítólag megnyugtat, az ital pedig mámoros állapotot, pillanatnyi eufóriát idéz elő. Főleg fiataloknál fordul elő, hogy szakítás után rászoknak a cigire, a felnőtt férfiaknál pedig jellemző, hogy italba fojtják a bánatukat.


(Kedvelt filmes klisé amúgy az is, hogy szakítás után a nő sírva nyúl a hűtőbe, kivesz egy nagy vödör jégkrémet és a tévé elé ülve majszolni kezdi. A fiatal srácok meg belevetik magukat a bulizásba, és azonnal a nőket kezdik hajtani.)


Sosem dohányoztam, emiatt nem tudom, segíthet-e a cigi a szakítás utáni lelki egyensúly megtalálásában. De kell, hogy legyen emögött valami, ha ennyi ember lát "megoldást" benne, legalábbis egy időre. Az ittas ember pedig szánalmas - külső szemmel nem látják magukat, mikor ilyenek, csak elvannak a bódult világban, amit az alkohol kreált.


Van köztetek olyan, akinél ez már előfordult? Belevihet egy ilyen letargikus állapot minket a káros szenvedélyek világába? Jelenthet ez bármiféle megoldást?



2018. jan. 7. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A munkamánia annak számít?
2018. jan. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Az nem, de amúgy normális dolog, hogy ha az élet egyik területén kudarc ér, akkor elmenekülsz egy másikba, ami pedig sikerekkel kecsegtethet. Ez a boldogság utáni vágy hajt sok embert a cigi, alkohol és egyéb dolgok világába.
2018. jan. 7. 21:21
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Nekem tudod mi segített?

A sport.

Bicikli, túrázás, futás, sí, snowboard.

Te döntesz...

2018. jan. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

En a munkamba temetkezem ilyenkor.

Chanel is ezt tette mikor a kedvese egy autobalesetben meghalt. A gyász világhirnevet hozott neki ;)

2018. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én pont a szenvedélyeim miatt kerülöm a kapcsolatokat.

Mivel am tisztában vagyok vele h nem kell a probléma, úgy se értenék meg, lemondani meg nem fogok róla.


Bizonyos %-a meg elég sok pénzbe is kerül és a rezsi, kaja, meg a minden szar mellet nem is maradna pénzem.

Am meg minden sarkon van 100 kapcsolatfüggő csávó a helyemre szal észre se fogják venni.


29 F

2018. jan. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mindig sportba és takarításba fojtottam a bánatom.
2018. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én ittam, nem nagyon sokat, de egy ideig minden nap. máshogy nem bírtam elviselni azt a fájdalmat. Aztán simán lejöttem róla, nem kellett erőlködni, magától ment.
2018. jan. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem szakításos sztori, hanem inkább olyan hogy senkivel nem jött össze semmi egy ideje...

Elmentem prostihoz rossz élmény volt, aztán már a pénz is bántott, hogy elköltöttem tettem egy nagytétes tippmixet, elbuktam persze. Ami pénz a telómon volt az ment szextelefonra...

Kijöttem -45 ezerbe aznap (az akkori spórolt pénzem volt)

kölcsön kellett kérnem 1 hónapig...


és mindez azért mert megígérte egy csaj, hogy átjön aztán meggondoltam magát.


utólag olcsóbb lett volna kiverni.

2018. jan. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!