Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elegem van, hogy így viselkedi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van, hogy így viselkedik. Agyvérzést fogok kapni ezektől a hangulatingadozásoktól?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akinél abszolút nem tudom eldönteni, hogy fel szedjem-e, vagy sem.

Egyik nap odajön, haverkodik, másik nap úgy néz rám, mint akit meggyilkolna, harmadik nap meglát, másik irányba elmegy konkrétan, bulin meglát, odajön állandóan. Ki tud ezen kiigazodni? Lát egy lánnyal beszélgetni, látom, hogy vágja a fejeket, meg mondja, hogy "jézusom" konkrétan ott vergődik meg féltékenykedik.

Ha mond valamit, és nem tudok épp valami frappánsat válaszolni, csak csöndben ott állok, már vágja a fejeket. Nekem sem juthat eszembe mindig valami hu de vicces, hülyeségeket meg nem fogok beszélni.

0-24-be nyalni kell a seggét, meg csapni neki a szelet? Akkor meg az lenne a baj.



2018. jan. 10. 18:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Akkor ne szedd fel. Sőt, én elkerülném inkább.
2018. jan. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
10%

Üdv a való világban, minden nő ilyen fax módjára viselkedik. Amíg egy férfi ha kedvel valakit, akkor lineárisan gondolkozik róla, addig egy nő agyában érzelmi kavalkádok vannak, különböző kreált aggodalmai miatt érzelmi hatások érik, minden apró jelet felnagyítanak (hu most miért nem szólt hozzám biztos csúnyának tart már) és ezért sosem tudják mit akarnak, össze-vissza viselkednek veled.

Nem kell vele foglalkozni.

2018. jan. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

Velem ugyanezt férfi csinálta. Otthagytam a francba, nemhogy nem foglalkoztam vele, hanem kifejezetten elkerültem. Gyűlölöm az ilyen "közeledek-ráharap-távolodok" embereket. Nekem nem vágott ugyan pofákat, azzal írta volna alá a végrendeletét.


Miért foglalkozol nyomorékokkal? Én már így olvasva is megtépném. Te nyilván nem teheted, de miért akarod felszedni? Nektek komolyan ennyire durva egyeduralkodó a farkatok, hogy ennyire nem tudjátok belátni, hogy a szép retek is retek?

2018. jan. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

LAbilis érzelmi ill. hangulatú lányokkal nem szabad foglalkozni. Depis leszel tőle. Kérdezz rá, hogy most mi van, összejönnétek-e vagy sem. Így egyszerűbb neked is.

F.

2018. jan. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

"megtépném"

"retek"


Nem vagy te egy pöppet agresszív?

2018. jan. 10. 19:05
 6/21 anonim ***** válasza:

A lanynak egyértelmű, hogy tetszik neked? Nekem van egy pasi akivel igy viselkedek, mert nem tudom eldonteni mit akar tőlem. Egyik nap nagyon közvetlen, erzem, hogy kölcsönös a vonzalom. Kovetkezo nap csak nez faarccal es bezarkozik. O

Ilyenkor felveszem a s..ggforgatos dolgot, mert velem ne szorakozzon. Aztan megy ez egy ideig es megint jon a kozeledes es megint levesz a lábamról. Egy eve ez megy....

2018. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%
Nem, csak ilyen fszfej kérdésektől meg lassan én kapok agyvérzést. Lerí a leírásról, hogy egy hülye kva, te meg még megkérdezed, mit csinálj vele... beszrok..
2018. jan. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

# 7

nő létedre szépen beszélsz te is

kiesik a kapanyél a szádból, csukd be

2018. jan. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem fogok egy nyomorékkal szemben szépen fogalmazni csak azért, mert nő vagyok. Nem kötelességem elnézni a hülyeséget és megfelelni az illemnek, aminek elvileg az is része lenne, hogy az illető nem ekkora idióta.
2018. jan. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
18%

# 9


Te mekkora egy szabolcsi, nyomorék, proli lehetsz. Nehogy ennyire ismerd már a lányt egy 7 soros kérdés után.

2018. jan. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!