Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak vannak bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak vannak bizonyos fétisei, amikor vonzó nőket bizonyos szituációkban elképzelve izgalomba jönnek. Hölgyek, nálatok van ilyen "pasi-verzióban"?

Figyelt kérdés

A férfiak köztudottan szexinek tartják pl. a titkárnő-típust, a rendőrnőket, a katonanőket vagy azt, amikor egy csinos, jó alakú nő hiányos öltözékben takarít. Nyilván ezen felül még sokat fel lehetne sorolni.


Lányok, nők, nálatok is van ilyen? Hogy elképzeltek egy számotokra vonzó férfit, ahogy egy bizonyos szituációban, élethelyzetben van éppen, és nagyon szexinek tartjátok? Nem feltétlenül a szexi foglalkozásokra gondolok - hanem pl. olyasmire, hogy egy sportos alkatú pasi félmeztelen felső testtel épp egy autó motorterében bütyköl, és össze van kenve a teste és az arca olajjal, és közben le van izzadva. Például ehhez mit szóltok? :D


Tudnátok hasonlókat írni? Vannak ilyen fétiseitek nektek is, vagy ez csak a férfiaknál van a szexközpontú világnézetük miatt?



2018. jan. 10. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Nem trollkodásból: ha a konyhában ügyeskedik, ha egy hosszabb túráról vagy hasonlóról kicsit poros, piros pozsgás arccal, kicsit összekuszált hajjal ér vissza, de ugyanilyen a frissen zuhanyozott még vízcseppes, haját igazgató férfi látványa is.


Egyébként emellé ingfétisem van. Nem számít, hol, nem számít, milyen, de ha inget és öltönyt viselt a párom valaha is, nem sokáig maradt rajta, amint kettesben lettünk. Imádom, nem tudom, miért, de baromi vadító nekem az elegánsabb vagy sportosan/hanyagul elegáns öltözet.


Az olajos dolog nem jön be annyira, de van, akinek az is.

2018. jan. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a rendőrök nagyon bejönnek. Volt, hogy egy bizonyos ugyben tanúként hallgattak ki. A rendőr, aki ki hallgatott ha kizárólag csak a külső adottságait nézzük nem volt semmi extra(nem volt csúnya, sportos is volt, de százszor jobb pasikat látok az utcán, ha csak a külsőt nézzük. Mégis az egész ottani közeg, a magabiztossága, a tudat, hogy engem o bármitol és bárkitől megvédene(nyilván ez nincs feltétlen így, de illúzió szintjén igen) annyira beindított, hogy ha ott helyben nekem esett volna, biztosan nem tiltakozom. :-) Mielőtt meg bárki ribizlizne, szingli vagyok jelenleg, nem állt szándékomban megcsalni senkit. :-D
2018. jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
ha egyszáll semmiben végezné a teendőit a lakásban bugyi nélkül. Ha elkezdene mosogatni vagy mást csinálni a konyhában tuti mögé állnék. :D
2018. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
azthittem férfiaknak szól a kérdés.
2018. jan. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. imádom nézni, ahogy egy férfi (rendőr egyenruhában!) letartóztat egy embert, és utána esetleg kihallgatja. Az arcába hajol, gúnyosan és felsőbbrendűen beszél vele. Az ilyen jelenetek mindig lázba hoznak. Meg igazából minden olyan szitu, amiben a férfi egyenruhát vagy valami elegánsat visel, (én inkább úgy folyatom a nyálam rájuk, és nem akkor ha félmeztelenek. :D) és esetleg még dirigál is hozzá és kimutatja azt, hogy ő a főnök.
2018. jan. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen az egyenruha engem is beindít. A rendőrök engem annyira nem, viszont a tűzoltók nagyon...

És a barátom mikor piszkosan, büdösen munkaruhában jön haza...aaaah. Olyankor muszáj vagyok vele menni zuhanyozni :P

2018. máj. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!