Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi válogat, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi válogat, miért kapja meg azokat a bizonyos jelzőket?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egyszerűen nem értem ezt a világot. Magánéletben is, itt is azt látom, hogy ha a pasi válogat, randizgat, elvárásai vannak (aminek sajnos egyre kevesebben felelnek meg), egyből megkapja a komolytalan, mindenkit is meg..., hülyíti a nőket jelzőt.

Férfiként ha megtehetem, márpedig megtehetem, miért ne válogathatnám meg azt hogy ki kell nekem?

Legtöbbször a nőknek el sem mondom hogy mi és mennyi volt, tuti valami baromságot gondolnának.

30F



2018. jan. 5. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

A nők általában sokkal sekélyesebben ítélkeznek ilyen esetekben.

De hát ezen nem lehet változtatni, lehet, hogy genetika.

Csak elég megnézni az élet példáit.

2018. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Sok nő azt hiszi, a válogatás az ő előjoguk és sérti őket, ha más is ilyet merészel tenni.
2018. jan. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

Ha egy nő válogat, akkor "nehogy már minden szembejövővel le kelljen feküdnöm"



Ha egy férfi válogat, akkor nem gondolja komolyan, szédíti a csajokat, egyébként is sekélyes, mert egy igazi férfi a nő belső értékeit felismeri, nem csontokkal játszik, és a többi, tehát igenis feküdjön le azzal a nővel, akinek ő kell, különben baj van vele

2018. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nő válogat, nem fexik össze mindenkivel. Kérdés hogy a kérdező hogy értette a válogatást. Ha összefexik mindenkivel akkor nekem nem kéne mert az nem válogatás hanem azt jelenti hogy nem állhatatos.
2018. jan. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudom, hogy ti két bites pasik hol találkoztok ilyen selejtes kijelentéssel, hogy csak a nők válogathatnak, de ha ezt el is hiszitek, akkor nálatok van a gond.

Miért kapná meg a komolytalan jelzőt?


Mindenkinek szíve joga olyan párt választani, ami neki tetszik, ami megfelel az elvárásainak.


Miért veszed egyáltalán a gyk-t számításba?

Miért veszed az élet sz..r oldalát számításba?

Milyen emberekkel veszed magad körbe?

Miért hagyod, hogy mások beleszóljanak az életedbe?

Miért azt mások véleményére a magánéleteddel kapcsolatban?

2018. jan. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem jó ha a pasi is tudja mit keres engem az akaszt ki mikor hisztizik mert egyedül van miközben olyan magas a léc hogy a felhőket veri. Persze ez nőben is épp ilyen irritáló.

A jelzőket inkább a bulizós pasikra szoktam hallani akik egy két éjszaka erejéig lizingelnek egy nőt valamelyik buliból pár piáért aztán reggel csókolom meg azokra akik pár havonta új nővel állítanak be aki persze mindig a nagy ő.

Arra aki normálisan randizik és egy két randi után eldönti hogy ez a lány nem felelt meg még nem hallottam ezeket a jelzőket.

2018. jan. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Drága. Ha egy férfinak igényei, elvárásai vannak, és nem éri be akárkivel, akkor éppen hogy NEM fog mindenkit meg...ni! Szerintem.


Egyébként meg igenis legyenek elvárásai. Legyen ízlése. Ne csak azért legyen velem, mert jobb nem jutott neki...

2018. jan. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha egy sportos,jóképű pasi válogat,nyugi,azt senki le nem szólja,sőt.

Ameddig valakinek nem 0 energiabefektetéssel kell minimum Victoria's Secret-csaj,addig semmi gáz,amíg valaki nem olyat vár,amit nem tud nyújtani.Pl. ha egy okos pasi nem akar leállni egy buta libával,teljesen elfogadható vagy az is,ha nem egy Susan Boyle-al akar összejönni,ha nem olyan ronda,mint egy barlangi troll.

2018. jan. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!