Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még olyan pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan pasik, akik azt vallják, hogy a nőknek nem kell dolgozniuk, elég ha otthon marad és vezeti a háztartást?

Figyelt kérdés
2018. jan. 10. 21:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%
Ha van 10 éven aluli gyerek akkor én is normálisnak tartom.
2018. jan. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Igen, csak az a baj, hogy a nő visszaél vele.

Az ember beledöglik a melóba, jó fizetéssel, de az is kevés. Majd amikor hazamegy ebédelni, vagy vacsorázni elé tolnak egy konzervet, vagy jobb esetben főz neki virslit. Közben meg tiszta kosz a lakás, pedig ráérne, mert délelőtt iskolában vannak a gyerekek, délután meg a számítógép előtt. Gondolom a jegyeiket is elárultam ezzel.

Szóval kihaló fajta. Jobb elkergetni melózni, vagy a háztól, és egyedül élni, utalni havonta a gyerektartást.

2018. jan. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen, de értelmes nő ebbe így nem megy bele.
2018. jan. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én nagyrészt olyat látok, aki leírja ezt, de aztán odakesergi, hogy "de a mai fizetésekből nem lehet", "gonosz állam nem ad annyi fizetést", "gonosz nők elárasztották a munkaerőpiacot és levitték az árakat", #bezzegrégen. Közben meg a "bezzegrégen" korban is elég kevesen engedhették ezt meg maguknak.


Bővebben itt írtam le a 64-es válaszban, illetve egy másik kommentelő a 66-osban.


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..

2018. jan. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!