Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez miért van, miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van, miért ilyen ambivalensek a reakciók?

Figyelt kérdés
Látásból sokszor úgy tűnik, tetszem egy nőnek, beszélgetéskor már nem. Van egy nő, akinél ez nagyon így van, sokszor úgy néz rám, beszélgetéskor meg már szinte nem is figyel rám. Több nővel is volt már így. Igaz, külsőleg sokkal erősebb vagyok, mint belsőleg, a beszélgetés nem megy annyira. De én ezt akkor sem értem. Neki volt, hogy beszélgetéskor is tetszettem, de általában nagyon nem.

2018. jan. 11. 20:45
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Valaki?
2018. jan. 11. 21:17
 2/24 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehet hogy túlságosan Magadra fordítod a hangsúlyt? Mármint csak olyan témákról beszélsz amik téged érdekelnek, estleg te sem figyelsz a másikra?
2018. jan. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem, odafigyelek, és kérdezgetek tőle.
2018. jan. 11. 21:34
 4/24 anonim ***** válasza:
85%
Lehet külsőre bejössz neki, de a stílusod már nem. Igazából sok oka lehet, lehet hogy nem is tesztel neki, hisz magad is úgy írod "úgy tűnik".
2018. jan. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy tetszem neki, ez látszik rajta, nagyon is. Ezért nem értem.
2018. jan. 12. 05:18
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
beszélgess vele többet és kiderül. lehet csak zavarban ha kommunikálni kell veled. figyeld a gesztusait, sokmindent elárul.
2018. jan. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem értesz ezen? Sok embernél ambivalensek a reakciók, mert nem mindenki győz meg minket arra, hogy annyira odalegyünk a társaságáért, ezért csak fele-más érzéseket érzünk, jót és rosszat egyaránt.


"Neki volt, hogy beszélgetéskor is tetszettem"


Volt így, és volt másképp is. Az emberek nagyrésze olykor fárasztóan társalog, máskor meg érdekesebben. Tehát nem minden beszélgetés egyforma.


Szerintem fura, ha azt gondolod, hogy minden reakció egyforma kéne legyen. Ezek helyzettől függnek, ami mindig változó.

A leírásod alapján, lehet hogy tetszel neki, viszont nincs oda érted.

2018. jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
7-es, de nekem furcsa, hogy úgy látom sokszor, nagyon tetszem neki. Messziről, sokáig néz, stb. És én is őt. Mikor beszélünk, akkor meg semmi...
2018. jan. 14. 14:51
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek vannak rossz és jó napjai. Biztosan neked is. Ne ítéld el emiatt, egyszer jó kedve van máskor meg nem. Ennyi. Ez is lehet.

Valamint ha messziről tetszel neki, akkor biztos, hogy közelről is. :D Csak valamiért nem nyit feléd a hölgy... Te próbálsz közeledni?

Ja és ha szégyenlősebb fajta az rá tesz még egy lapáttal az ambivalens viselkedésére. Fennállhat az is, hogy zavarában leplezni próbálja, hogy tetszel neki, csak nem tudom mire jó ez...Igen, emiatt is lehetnek ambivalensek a reakciói.

A másik dolog az, hogy nem mindenki képes tartani a szemkontaktust egész közelről. Nincs ebben semmi furcsa, van akinek megy, van akinek nehezebben, gyakran van olyan, hogy annak a szemébe belenézni akiért odáig vagyunk az maga a "pokol" tud lenni (pozitív értelemben). Úgy érezzük a lelkünkbe hatolnak! :D


És ott van az az eshetőség is, hogy nem érdekled egyáltalán. Bár erre gondolj legutoljára, azt egyértelműen kimutatná ha elutasító lenne, távolról is látnád rajta. Nem egyszerű esetek ezek, nehéz kiigazodni sokszor ezek miatt. Egy biztos,ha néha rajtad felejti a tekintetét az jó jel. Szerintem őt is foglalkoztatod valamennyire csak lapít, tartózkodik. Légy te a bátrabb és beszélgess el vele. Mégha félreértetted is jobb túl lenni ezen, mint hónapokig vívódni és csak találgatni. :)

2018. jan. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
50%

általánosságban lehet, hogy nagyon magas a hangod, vagy nőies, határozatlan a beszédstílusod.


a konkrét esettel kapcsolatban viszont az a valószínűbb, hogy tetszel a nőnek közelről és távolról is, csak annyira zavarban van, hogy közelről leplezni próbálja, hogy ne törjenek ki rajta az érzések. Viszont ne töketlenkedj szerintem, hanem cselekedj, mert el fogja veszíteni az érdeklődését, ha nem csinálsz semmit! legyél férfi!!!

2018. jan. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!