Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Hisztisnek tartanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hisztisnek tartanátok ezek alapján, vagy ezek még normális reakciók?

Figyelt kérdés

Kicsit zavar a barátom múltja, van egy olyan lánybarátja akivel többször is összefeküdtek a múltban. Ez nem zavart - mert hát a múlt az múlt, mindenkinek van bőröndje - amíg meg nem ismertem a lányt. A lány finoman szólva is "matrac" és ezt büszkén vállalja is, a másfél órás találkozónkon végig azt ecsetelte hogy hány pasival feküdt le (többek között a barátommal és az összes fiúhaverjával) . És zavar, hogy a barátom még dicsőíti is ezt a csajt, mert egyszer régen kihúzta a depresszióból.

Emiatt a dicsőítés miatt egyszer már féltékeny voltam, azt megbeszéltük de most megint elhívott minket ez a lány piálgatni (ami persze úgy szokott végződni hogy a barátom lakásában alszik mindenki).

És mivel én nem tudok ott lenni, hát finoman de megkértem a barátomat hogy mondja le a részvételét a buliról (így nem köt ki nála senki pláne az a csaj)

Jól fogadta, azt mondta nem is volt kedve hozzá, de félek hogy egyszer felülkerekedik rajtam a féltékenység és túlzásba viszem. Amúgy nem szoktam korlátozni, eddig még semmiért sem szóltam be, teniszezik, iszogatnak a kollégáival, elmehet akkor is ha egyedül vagyok nála, addig elfoglalom magam.

Eléggé körberajongják a barátomat a nők, mert mindenkivel kedves és mindenkinek megcsinál mindent. Jogos hogy néha féltékeny vagyok?


2016. márc. 14. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jogos, hogy néha féltékeny vagy, de tényleg nem szabad túlzásba vinned. Meg kell tudnod bízni a barátodban, különben nem fog jól működni a kapcsolatotok.
2016. márc. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sunshinedoll ***** válasza:
Én már rég legyűrtem volna ezt a nagypofájú libát, úgyhogy te még ugyancsak szolid vagy.
2016. márc. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"Lánybarát", hát hogyne, ha épp nincs senkije a pasidnak, akkor legyen kivel dugni.
2016. márc. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!