Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem tetszem magamnak akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tetszem magamnak akkor nem is érdemes ismerkednem sem?

Figyelt kérdés

Sokszor előfordult, hogy megtetszett egy lány de amikor bele néztem a tükörbe rakott, hogy mit is akarhatok én, úgyis találna nálam sokkal jobbat. Hiszen úgysem tetszenék neki és inkább megkímélem magamat a visszautasítástól. Mit is akarhatok én egy lánytól egy olyan ember mint amilyen én vagyok.


Ha így gondolkodom magamról akkor semmi esélyem sincsen?



2018. jan. 13. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább csak tudd, hogy csak szenélyiség számít.
2018. jan. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hosszú távú, komoly párkapcsolatra semmi esélyed ilyen mentalitással. Semmi más nem fog úgy tönkretenni egy kapcsolatot, mint mikor az egyik fél önbizalomhiányos.
2018. jan. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Neked nagyon-nagyon fontos lenne, hogy dolgozz az önbecsüléseden.

Én is ilyen voltam, csak nőben. Miért akarna egy férfi velem lenni, ha találhat nálam sokkal jobbat is? De megsúgom: MINDENKINÉL lehet jobbat találni. Ha viszont szerelmes vagy valakibe, akkor ez nem érdekel, nem AKARSZ nála jobbat találni. Ez igaz mindkét nemre.

2018. jan. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És hogyan tudnék javítani ezen a felfogásomon? Mert hiába kaptam a dicséreteket a külsőmet illetően én egyáltalán nem hittem el amit mondtak. Elkönyveltem magamat olyannak amilyen vagyok és ebből nem igazán tudok engedni.
2018. jan. 13. 16:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha valamit sokszor mondogatnak neked, pszichológiailag bizonyítottan is "rögzül" a hatása.

Szóval, ha sokat mondják neked, például a szüleid, hogy te "hülye" vagy, akkor tudat alatt is "hülyén" kezdesz el viselkedni, az általad elképzelt jelző tulajdonságait próbálod felvenni.

Ez a saját kritikára is igaz. Bármiről "meg tudod győzni magad", rövidebb idő alatt mint mások. Mondogasd magadnak amikor alkalmad van rá, hogy igenis jól nézel ki, vicces vagy, kedves vagy, vagy ami szerinted nincs meg, DE mások biztosan állítják, hogy igenis "Jó" vagy az adott dologban.

Nem leszel szép, ha mondogatod magadnak, de szépnek fogsz látszódni a saját szemedben. Persze ez nem 1-2 napos dolog, ráadásul észérvekkel is előnyös meggyőznöd magad (xy mondta, h szép a szemem, biztosan nem ízlésficamos etc), és foglalkoznod kell az olyan külső jegyekkel, amik zavarnak. Menj el kozmetikushoz, fodrászhoz, új stílus, vagy akármi, amivel nem vagy elégedett, muszáj tenned érte, hogy változzon.

2018. jan. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!