Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol érdemes olyan emberekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes olyan emberekkel ismerkednem, akik nem előítéletesek? 20/f

Figyelt kérdés

Lassan már kezdem azt érezni, hogy semmi értelme ennek az egésznek, mert tök mindegy mit csinálok, az emberek akkor is előítéletesek lesznek, pedig nem is ismernek.

Az ismerőseimet megkérdeztem és szerintük semmi baj nincs velem és sokan csodálkoztak is, hogy én hogyhogy nem találok senkit. Sok barátom van amúgy és ha valami bunkó senki lennék, akkor ők nem lennének, szóval ez is nyugtat valahol, hogy valszeg nem velem van a baj.

Szóval apám részéről török vagyok és sokaknál ezek szerint ez hátrány valamiért. Valaki azt javasolta, hogy próbáljam meg neten, de ezzel az a baj, hogy nekem élőben jobban megy, mert amúgy viszonylag sokat beszélek (mármint azért hagyom a másikat is szóhoz jutni, nem erről van szó). De egyszer megpróbáltam és a volt aki a nevem miatt azt hitte hogy nem tudok magyarul, meg sokan válaszra sem méltattak.

Tudom, hogy még fiatal vagyok és van időm, de ha ez így folytatódik, sosem lesz senkim.


2017. júl. 30. 12:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Fél karom odaadnám hogy félig török legyek.
2017. júl. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!