Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes vagy felesleges ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes vagy felesleges ezzel foglalkozni?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány,régóta ismerem,de most kezdett el tetszeni,csak ő 15 én meg 22 éves vagyok.Anno volt olyan lány osztálytársam aki 14 éves létére egy 25-26 éves sráccal járt,de félek hogy a lány csak azt hinné hogy kihasznáni akarnám.
2018. jan. 14. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nem működőképes.
2018. jan. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Laza szexelgetős kapcsolatra okés lehet, többre nem.
2018. jan. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Laza szexelgetős kapcsolatra 15 évessel mivaaaan??????? Mikor a kérdező is írta, hogy nem kihasználni akarja????


Működőképes lehet a dolog, ha egy jó darabig még le tudsz mondani a szexről. Egy 15 éves lány hiába érett már testileg, lelkileg még messze nem az. Lehet, hogy ez kiütközne a kapcsolatotokban olyan szinten is, hogy ő a sulis dolgaival meg a barátnők pletykáival van elfoglalva, téged meg már ennél jóval komolyabb dolgok foglalkoztatnak. Gondold meg ezt is. Azért beszélgetni vele nem tilos, és még jól is elsülhet.

2018. jan. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem ismered a mai 15-16 éves lányokat...
2018. jan. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Ne azokból a "mai 15-16 éves lányokból" indulj ki, akik minden hétvégén a diszkó mögötti bokrok alján szexelnek vadidegenekkel. Akiket rendesen neveltek, volt gyerekszobájuk, azok nem lesznek már ennyi idősen qvák.

Ebben az erősen túlszexualizált társadalomban nem csoda, hogy a gyerekek is minél hamarabb ki akarják próbálni a szexet, még mielőtt valóban érettek lennének rá. Épp elég baj ez, nem kell, hogy még az idősebbek is adják alájuk a lovat! Az idősebbek felelőssége, a társadalom felelőssége, a mi felelősségünk, hogy ez ne durvuljon még jobban! Ha te nem érzed ennek a felelősségét, amikor arra biztatod a kérdezőt, hogy d.gjon meg egy 15 éves lányt, akkor itt nagy bajok vannak...

2018. jan. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tanítottam középiskolában 2 évet. A normális, jól szituált lányok is szexeltek már 14 évesen is. Önmaguktól, nem erőltettek rájuk semmit.


Egy full normális kiscsaj 13 évesen már anal szexelt és ha hiszed ha nem, kitűnő tanuló volt. Olyan céltudatosan viselkedett, mint sok mai huszonX éves nő nem képes.


Ahogy persze voltak r1bancok is, akik 16 évesen már 10+ partnerrel büszkélkedhettek.


Teljesen általános volt a lányok részéről az, hogy akarnak kapcsolatot, de nem végletekig komolyat. A szexualitás pedig szerintük már hozzátartozik.


Fu te, olyanokat tudnék mesélni, hogy én is meglepődtem, de ez az általános manapság. Simán elképzelhető szexkapcsolat egy 15 és egy 22 éves között.


Az már nem az én tisztem, hogy ez helyes-e. Úgysem lehet ez ellen tenni semmit.

2018. jan. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyes lányokat elnézve inkább neked kellene tartanod attól, hogy ő használ ki téged 😃
2018. jan. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

Ééééés honnan, kitől szereztél tudomást a tinilányok szexuális életéről? Talán a tanár bácsival beszélte meg a 13 éves kiscsaj, hogy ő már anal szexelt? Ezt azért nehezen hiszem.


Egyébként meg ha pedagógus vagy, akkor jár neked még egy rossz pont, amiért tinikkel történő szexkapcsolatra biztatsz másokat... egy tanárnak megvan a lehetősége rá, hogy a diákjait a "jó útra terelje". Nyilván nem tud mit csinálni azzal, ha a gyerekek mindenáron szexelni akarnak, de megtaníthatja nekik, hogy mi a tartás, mi a tisztesség, és hogy nem játszunk mások érzéseivel. Ehhez képest te azt állítod, nem tiszted eldönteni, hogy ez helyes-e vagy sem. Szomorú, hogy tanárként ennyire nem érzed ennek a felelősségét.

2018. jan. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok pedagógus, szakoktató voltam (semmi közöm a tanárokhoz, azon kívül hogy tanórát tartottam és jegyet adtam) és igen. Ő osztotta meg velem.
2018. jan. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!