Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha van egy szakmám, amihez...

Ha van egy szakmám, amihez nem értek és nem is kívánok vele foglalkozni, akkor azért azt be lehet írni az önéletrajzba vagy felesleges?

Figyelt kérdés

Van egy villanyszerelői végzettségem, amit az előző munkahelyemen kényszerből végeztettek el velem, mert a cég érdeke volt. Én egyébként nem használom, nem is dolgoztam soha villanyszerelőként és nem is fogok, mert nem érdekel és semmi érzékem hozzá.


Ettől függetlenül érdemes beleírni vagy felesleges?



2015. okt. 23. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem függ össze az új állással akkor felesleges beleírni
2015. okt. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyik új állásommal sem fog összefüggni, mert nem akarok villanyszerelő lenni. :)
2015. okt. 23. 19:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fölösleges, hagyd ki, plána ha nem volt miatta olyan időszak, ami úgymond "lyuk" az önéletrajzodban.
2015. okt. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az gázabb ha beleírod de nulla tapasztalat van benne és utálod.

Inkább ne említsd meg.

2015. okt. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor kihagyom ezt a szakmámat. :)
2015. okt. 23. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!