Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hiába vagyok topon még se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába vagyok topon még se kellek a csajoknak?

Figyelt kérdés
A lányok elkerülnek hiába vagyok izmos hiába jok a ruháim hiába jo a hajam. Nem jön össze még se semmi.

2018. jan. 14. 23:36
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
74%
Hát, mert a nőknek nem ez kell.
2018. jan. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Eszed van?
2018. jan. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
11%
Soha a budos eletbe nem voltak meg ennyire valogatosak a nok. Ne feledd egy nore 10 ferfi jut.
2018. jan. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
#3 na ez igaz így van
2018. jan. 14. 23:40
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Mennyire vagy intelligens? Mit szeretsz csinálni, milyen hobbid van?
2018. jan. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
55%
Na, akkor egymásra találtunk, mert én nőben vagyok ilyen :) Vékony, sportos alakom van, komolyan olyan, amire minden szerénykedés nélkül mondhatom, hogy szexi, arcra is minimum átlagos vagyok, és szerintem belsőre sincs velem gond, értelmes, humoros lány vagyok, nincsenek káros szokásaim...mégsem jön össze egy kapcsolat sem már lassan 1 éve. Illetve, akivel összejönne, az meg olyan, aki a szintem alatt van és azért teper, mert ezt tudja is.
2018. jan. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
9%
Az utolsó egy beképzelt r.banc. Bár hozzátenném az összes nő kb ugyanez. Néhányat át kéne zavarni Indiába. Ott már nem lenne ekkora pofájuk az biztos.
2018. jan. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
A külső messze nem minden.
2018. jan. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%

"Soha a budos eletbe nem voltak meg ennyire valogatosak a nok. "


Azt te meg honnan tudod?

Régebben sem volt kevesebb pasi, több nő. Semmit nem változtak az arányok, és még mindig nincs semmilyen férfi többlet.

2018. jan. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig is furcsa, amikor valaki észre sem veszi a környezete reakcióit. Ha valaki topnak tartja magát, de nem kell senkinek... Akkor logikus, hogy mégsem top.
2018. jan. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!