Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én egy elérhetetlen, visszahúz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy elérhetetlen, visszahúzódó, csendes srác vagyok, akkor mégis miért nem kellek a csajoknak?

Figyelt kérdés
Hiszen minden lány az elérhetetlen fiúra vágyik, aki le sem sz@rja őket, észre sem veszi őket. :D
2013. márc. 25. 12:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Honnan vetted hogy arra vágynak. Te magad vagy rá az élő példa hogy nem így van.

Másik lehetőség hogy kívülről nem az jön le hogy elérhetetlen vagy, hanem az hogy fent hordod az orrod.

2013. márc. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%

hát én még nem hallottam erről az elméletről persze ettől lehet ilyen, habár a sikereid nem bizonyítják

amúgy lehet, hogy azért nem kellesz mert ronda vagy, vagy mert hülye, ezt így nem lehet megmondani látatlanba

2013. márc. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%
A Valóságban semmi nem úgy működik, mint kellene. Sőt. Kifejezetten rosszul működnek a dolgok errefelé.
2013. márc. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Az lányok meg nem erre vágynak, majd mindjárt jönnek a nők, és megmondják neked a frankót, bizony :)
2013. márc. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

De akkor most komolyan egy "páwa-kinézetű" harsány-bunkó-s*ggfej-fuxos-álmenő valakinek kellene lennie aki hangos böfögéssel köszönti a cimborákat a kocsmában, szókincse 50 szóból áll (ebből 29 káromkodásokhoz kell), mindenkit lezúz aki az útjába kerül és fűvel-fával kefél...?


Tényleg rosszul működik ez a világ. Nagyon rosszul.

2013. márc. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de legalább megértem, miért nem kellek senkinek sem.
2013. márc. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"Én egy elérhetetlen, visszahúzódó, csendes srác vagyok"

Az ilyen csendes srácok szokták felháborodva ráerőszakolni mindenkire a véleményüket mikor felteszik a kérdést:

"Szűz fiúkén esélyem sincs már a lányoknál 24 évesen?"

2013. márc. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kérdésedben ott a válasz.


Egyébként érdekesnek találom, hogy mennyire szélsőségesen gondolkodnak sokan..

Ha valaki nem visszahúzódó, csendes, besz-ri gyerek, akkor már csak a totális ellentéte lehet? Nagymenő, fuxos, bunkó, agresszív gyökér?


Kicsit lássatok már "szinesen", ne csak feketét meg fehéret :)


Megvan az a köztes kategória is a férfiak közt, aki nem bunkó, nem néz le másokat, nem szól be másoknak, nem agresszív, nem játssza a nagymenőt, de aki ugyanakkor határozott, kommunikatív, és nem csak csendben ül a sarokban, hogy senki észre se vegye.

2013. márc. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"elérhetetlen" vs. "nem kellek"


A kep amit magadrol allitasz("elérhetetlen") nincsen osszhangban a keppel("nem kellek"), amit a tobbiek tukroznek vissza. Kisebb arccal talan nagyobb eselyed lenne...

2013. márc. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Addig oké, hogy visszahúzódó, csendes srác, de az élerhetetlen rontja el az egészet. Szerintem a legtöbb lány nem igazán akar elérhetetlen srácot, aki le se xarja őket, meg észre se veszed őket. Akkor honnan tudja, hogy épp bejön neked? Alapból el van rontva.
2013. márc. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!