Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátránynak bizonyul?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nos megpróbálok rövid lenni, és nem regényt írni.

Az a helyzet, hogy mikor ismerkedem, chatelek, tök jól elbeszélgetek a partneremmel, viszont mikor arra kerül sor, hogy facebookon jelöljük be egymást pl, ott megbukik minden. Valószínű hogy a származásom miatt, ugyanis félig c.gány vagyok, vezetéknév alapján egyből lesül és épp ezért tombolnak az előítéletek, ami által úgymond rá van nyomva az emberre a pecsét. Nem lepődök meg rajta, mert tényleg nem, főleg a mai világban. Nem szeretném beadni azt, hogy más vagyok mint a többi,mert igazából aki akarja elhiszi, aki ismer az meg tudja mi a helyzet. De így hogy az ember ennyire elutasító és nem elfogadó, még kicsit nehéz a kapcsolat kialakítás is..

Igazából ezzel nem lehet mit kezdeni, és ettől eltekinteni sem mert előítéletek voltak, lesznek, mindenkikkel szemben.

Szóval a kérdésem, nálatok mennyire hátrány ha ismerkedésre kerül sor, és az illetőben van cig.ny vér?

Lehetőleg rasszista megnyilvánulását mellőzzük, bár gondolom jönni fog..:D

Értelmes választ légyszi:)


2018. jan. 15. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozz a romákkal.
2018. jan. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Biztos hátrány néhány embernél, de szerintem nem olyan soknál. Ha elbeszélgettek, akkor akár szóba is kerülhet az elfogadás. Kérdés, hogy milyen hosszú ideig beszélgettek.

Én is sok emberrel járok így, anélkül, hogy tudnák a nevem. Sokan egyszerűen szégyenlősek vagy nem akarják átvinni közösségi oldalra a dolgot. Ott látszik olyan is, ami egy anonimabb helyen nem.

Nálam nem hátrány, ha egy lány cigány.

2018. jan. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet ám nálunk névváltoztatást kérni. Pár ezer Ft az egész.

Probléma megoldva.

2018. jan. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Te csinálod jól szerintem 😊


Akinek nem kellesz, az neked se kelljen, és ebbe nem kell rasszozást belevinni, legyél csak egyszerűen ember, önmagad, és kész 🤗


Azokra koncentrálj tehát, akik szimpátiával fordulnak feléd.

2018. jan. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha normális, értelmes, jól néz ki a lány és jó családból származik, akkor egyáltalán nem hátrány nálam. 24F
2018. jan. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha megkedvel és utána jelölitek be egymást, akkor már emiatt nem fog változni a véleménye.

(Jó, persze sokat segít, ha a rokonaid nem fukszokkal telerakva pózolnak a Mercedes mellett és nem posztolnak Kis Grófót a faladra.)

Egyébként meg a face-en is lehet akármilyen kamu neved...

2018. jan. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!