Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Élőben idegbajos lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élőben idegbajos lehet egy ilyen férfi?

Figyelt kérdés

Még nem volt alkalmam személyesen megismerni, de amikor feszült hangulatában van, ilyen és ehhez hasonló szavakat használ: kib*szott

Nem gyakori, de azért kissé furcsállom ezt ismerkedési fázisban.



2018. jan. 15. 18:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%

Apám 62 éves, ha felmérgeli valami; rettenetesen csúnyán beszél. Anyázástól kezdve minden egyéb, de attól nőt nem üt meg soha.

Embere válogatja. Ha pl, elébe parkolnak jogtalanul, lehet ki akadna. Attól függ mennyire ingerelhető.

2018. jan. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%

Személy szerint engem minden apróság úgy fel tud húzni, hogy az nem igaz... viszont minden ami nem apróság, meg se kottyan, nevetek rajta... Embere válogatja.

Az idegbajosság nincs kihatással egy kapcsolatra hacsak nem von bele téged is.

2018. jan. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%

Ha jogosan teszi, akkor teljesen normális.

Én mikor megismertem a férjemet, az első randin az egyik recepciós srácot úgy leüvöltötte, hogy sírva rohant ki az épületből. Ennek ellenére még sosem ütött meg senkit, szóval ezt nem veszem rossz dolognak. Viszont ahhoz hozzá kellett szoknom, ha elcsesztem valamit akkor nálam se fogta vissza magát...

2018. jan. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
17%

Nekem nem vonzó, hogy remélhetőleg verni nem fog - nem is erőltetném az ismerkedést.

Leírva csak nagyon közeli ismerősökkel használok ilyen szavakat,akinek ez indulatból jön, ott van egy kis defekt. Vagy nagy.

2018. jan. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
14%

Én nem tudom, mi jó van abba, ha valaki káromkodik, kiabál?

Nekem ilyen, soha eszembe nem jutna.

2018. jan. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%
Én szinte soha nem húzom fel magam, de a kib*szott szót ettől függetlenül elég gyakran használom, ha valamit nyomatékosítani akarok, pl. "kib*szott jól sikerült ez a nap", "kib*szott finom ez a kaja" vagy "Jekatyerinburg kib*szott messze van " ...Nem tartom ezt csúnya szónak. Számomra az ilyenek a csúnya szavak hogy GTFO, BTW, OMFG, na ezektől rosszul vagyok.
2018. jan. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Lol?

31/f

2018. jan. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Elég hamar feltudom kapni a vizet, a családban mindenki ilyen idegbeteg, sokat is káromkodok DE akiket szeretek azokkal tisztelettel beszélek. Hamar feltudnak húzni az emberek főleg ha értetlenkednek vagy ilyesmi de pl a lány akivel ismerkedem konkrétan megnyugtat, érzem hogy pozitív hatással van rám, visszább fogom magam, türelmesebb vagyok stb. Ha ideges is lennék úgyse rajta vezetném le, ez hülyeség, hogy aki idegesebb típus az veri a másikat. Soha nem tudnék megütni egy nőt főleg azt nem akit szeretek.
2018. jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Hmm. Születtek elég eltérő válaszok, mégis mind le lett pontozva. Itt valami van a háttérben...

Mondjuk a tényleges kérdésre még nem érkezett válasz: Szerintem élőben is hasonlóan viselkedne az adott személy. De itt azért illene tudni, hogy mikor és hogyan használta a kib*szott szót. Káromkodásra használta, vagy csak túlzásra (mint ahogy #6 is írta)?

2018. jan. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#6 igen az megint más :D viszont ő ezt indulatból mondja. Mindenkinél kicsúszhat egy-két durva szó, de arra gondoltam ha most ilyen, mi lesz később :/
2018. jan. 15. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!