Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mesélnétek arról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mesélnétek arról hogy naponta/hetente/havonta mennyi férfi szokott titeket ostromolni? Elvileg az átlagos lányokért is hatalmas harcok folynak.

Figyelt kérdés
2018. jan. 16. 13:06
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%

Van évente 1-2 aki leszólít koncerten vagy hasonló helyen, és kb ennyi.

Meg itt kapok néha farokfotókat meg egyebeket, de azokkal nem foglalkozok :D

23/L

Átlagosnak tartom magam.

2018. jan. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
81%
Múlt héten bejelölt egy Ricardo típusú ember. Előtte egy volt gimis ismerősöm próbálkozott, ő előtte kb egy évvel az egyik szaktársam. Ennyi.
2018. jan. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
86%

23 éves vagyok, egész eddigi életemben egyszer ostromolt egy külföldi néger féefi, aki valahogy kiszúrt az utcán és el kellett menekülnöm előle. Ezen kívül sosem szólítottak le es facebookon sem kaptam soha leveleket ismeretlen férfiaktól.

Ezek szerint átlag alatti vagyok :D

2018. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
73%

Nem számoltam, de jópáran. Abból néhánynak tudok válaszolni, de így is legtöbbjéből nem lesz semmi.

40/N

2018. jan. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
79%
Évente 2 talán. Azok is neten találnak meg, és ostromlásról szó sincs, mert leépül a beszélgetés még mielőtt elindulna valami.
2018. jan. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
73%

Elveszem a kedvedet kedves kérdező, de engem évente 4-5 különböző lány ostromol huzamosabban, férfiként. Nem kell hozzá más, csak kimozdulni otthonról, nyitott és kedves lenni, beszélgetni, ismerkedni és mosolyogni.

Kissé átfordult a világ. Vagyis, nekem csak meg kell rakni a tüzet, táplálni már nem kell. Olyannyira, hogy túl is rakják általában...

2018. jan. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
79%

Évente egy ismeretlen rámír facebookon, és szökőévente egy leszólít az utcán. Átlagos nő vagyok. 22N


(én is szoktam itt kapni leveleket, de szegény srác valószínűleg mindenkinek küldi ezeket a leveleket, mert nem tudja ki vagyok és ugyanaz van az összesben.)

2018. jan. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
81%

Mióta nem Pesten lakom, azóta utcán van egy-két fix udvarlóm, mindig, ha meglátnak jönnek. Mondjuk ilyenből van kettő, de ők évek óta.

Aztán FB-on kéthetente egy hazárdírozó, neki nem én kellek, ő csak lő a nagyszámok törvénye alapján.


Ha új embert ismerek meg néha a munkám során, mondjuk havi, kéthavi ez a szám, és az férfi, abból néha van egy kis kávémeghívás, udvarlás. Ezt el szoktam utasítani. Ebből évi egy-kettő van. De munkahely miatt inkább nem megyek bele.

Itt viszont már találtam értelmes embereket, akikkel beszéltem privátban, van, ahol találka is volt, de itt meg az a gond, hogy nem pont abból a megyéből voltak, ahol én lakom, és így meg írtó kényelmetlen.. Összeköltözni egy szinte idegennel?? Távkapcsolat meg milyen már..


Ostrom: online kéthetente idegen, nem számít annak, évi 1-2 a való életben, az mondjuk beleszámít, meg a két fix várakozó..


Ennyi.

Nem vagyok színésznő-modell-instapittsa. Csak egy lány.

2018. jan. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
74%

Férfiként nálam is "próbálkozik" pár havonta néhány nő, ha jobb passzban vagyok, akkor sűrűbben is.


Azért csodálkozom, hogy az itteni nőket senki nem szólítja meg, buliban gyakran látok ismerkedési szándékkal közeledni nőkhöz más srácokat is. Az utcai megszólítás tényleg ritka, az tény.


Ja, a 3-as válaszolónak én írtam üzenetet, szigorúan egy szociológiai kísérlet keretein belül, kíváncsi voltam, tényleg olyan rossz-e a helyzet. :D (nyugi, nem akarok virtuálisan ismerkedni és nem küldök senkinek dickpic-et :D)

2018. jan. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
60%
Én 21 éves, vékony, szerintem elég csinos lány vagyok. Tinderen rengetegen szoktak, múlt hétre 5 randimeghívásom volt(plusz olyanok is, akik csak kalandot akarnak, dehát ez a tinder, itt sok az ilyen). Most viszont alakul valakivel, úgyhogy mással nem beszélgetek. Ha néha elmegyek szórakozóhelyre, ott van, hogy akár 10-en is leszólítanak egy este alatt, de van olyan is, hogy csak 1-2 srác. Egyéb rendezvényen is szoktak, pl tavaly voltam esküvőn, ott a vőlegény öccse ostromolt :D Utcán viszont nagyon ritkán szólítanak le, manapság ez nem divat. Meg facebookon se gyakori, hogy vadidegen emberek rámírnak, de alapból is ritkán posztolok.
2018. jan. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!