Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mesélnétek arról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mesélnétek arról hogy naponta/hetente/havonta mennyi férfi szokott titeket ostromolni? Elvileg az átlagos lányokért is hatalmas harcok folynak.

Figyelt kérdés
2018. jan. 16. 13:06
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
85%

Néha kaptam facebookon üzeneteket tök ismeretlen emberektől, évente kb. egyszer leszólítanak az utcán. Ha számít, gyakorin sokszor jön privát, hogy ismerkednének velem.

Egyetemen nem közeledik senki sem, BTK-n alig van fiú. Munkahelyeimen tudom, kiknek tetszem, de sose közeledtek, és én sem.

2018. jan. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
62%
Az utcán füttyögető, mutogató, mindenféle ízléstelenséget odakiabáló közmunkásokat, az állomáson dekkoló büdös, koszos és bunkó cigányokat és egy unatkozó negyvenakárhány éves nős férfit leszámítva, még soha senki nem akart tőlem semmit. Tehát még egyszer nem volt olyan, hogy egy normális, ápolt, igényes, értelmes, korban is hozzám illő srác megszólított/ismerkedni próbált/írt volna. Úgyhogy részemről nulla. 19/L
2018. jan. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
81%
Hogy csináljátok,hogy titeket megszólítanak? Kedves, normális lány vagyok (igaz, nem vékony, mint az a hozzászóló, aki írta, hogy tizen is leszólítják egy buliban), normálisan öltözködöm, de mintha láthatatlan lennék.
2018. jan. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

utolsó: jársz buliba? Buliba, mikor még jártam, (akkor még Pesten laktam, és Pestre jártam, inkább koncert helyszínekre jártam) akkor ott rengetegen próbálkoztak, de az nem volt túl komoly, az is ilyen lövészet a nagy számok törvénye elapján szerintem. Mondjuk néha a beszélgetésből lett komolyabb. Most meg utcán azért szólítanak le, mert ez nem a főváros, kisváros, és itt sokkal inkább szokás az utcán beszélgetni, csak mert egy helyen lakunk. Először furi volt, de már megszoktam.


Ha pesti vagy, ne csodálkozz, hogy nem szólítanak le, az nem azt jelenti, hogy ronda vagy. Buliba viszont.. nem tudom milyen helyekre jársz.. ott talán túlságosan sok lány vesz körül, nem lehet, hogy ez a baj? Hozzáférhetetlen vagy?

2018. jan. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
70%
Evente 2-3, es nem ostromlas, csak egyertelmu probalkozgatas. Az ostromlasra lehetoseget sem adok, baratom van, nem tartok magam korul rajongokat.
2018. jan. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
57%
14: nem járok buliba, nem élvezem. Viszont rengeteg előadásra, programra járok az érdeklődési körömben, ahol nincsenek a lányok többségben, illetve ahol tanulok, ott sincsen női túlsúly.
2018. jan. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
73%

#13 “igaz, nem vékony, mint az a hozzászóló, aki írta, hogy tizen is leszólítják egy buliban”


Megválaszoltad a kérdésed. Ha valamelyik pasiban felmerül, hogy “jaj a nők mennyire felszínesek, csak a külsőre mennek”, akkor jusson ez eszükbe :D A pasik is pont ilyenek.

2018. jan. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
79%
17:ebben lehet valami...az egyik barátnömet rendszeresen szólítják le a férfiak, mindig meséli, pedig ő nem tesz semmit, csak vékony és úgy tűnik ez a lényegn
2018. jan. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 Lazy Lover ***** válasza:
4%
szerinted be valják itt? :D
2018. jan. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
0%
#18 Kezdj el sportolni :) Hidd el, sokkal jobban fogod érezni magad, ha sokaknak tetszel.
2018. jan. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!