Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem fogják fel a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogják fel a férfiak, hogy egyáltalán nem előny, hanem kifejezetten zavaró és megkeseríti a nők életét?

Figyelt kérdés

Itt megy a nyávogás, hogy milyen jó dolgunk van, hogy nekünk sorbaállnak a férfiak, meg bármikor szexelhetünk valakivel és mennyire előnyös ez...


Sosem láttam előnyét annak, hogy amint egy új közösségbe kerülök, már az megy, hogy de csini, de megdugnám... A legtöbb férfi érdekből kedveskedik meg nyalizik olykor és ha nem lesz semmi, akkor megy a szrkavarás az ember háta mögött, vagy a duzzogás. Ha épp van párkapcsolatom, vagy megsértődnek rajta, vagy a barátom ellen kezdenek beszélni... Annyira szánalmas.


És akkor arról nem is beszéltünk, hogy heti szinten kapja az ember a szexuális ajánlatokat mindenféle undorító idegentől, meg cüccögnek egyesek az utcán is utána... A randikon is indokolatlanul elkezdett nem egy ember taperolni, meg alkudozni, hogy dugjunk már, vagy hasonlók...


Idegen emberek jönnek oda hozzám és szólítanak le, akkor is, ha egyáltalán nem vagyok rájuk kíváncsi és lerí rólam, hogy dolgom van, idegenek írogatnak és jelölgetnek be minden szarral...


Én utálom, hogy ennyire nyaggatnak. Úgy akarnék ismerkedni, hogy nem talál be mindig mindendféle idióta, vagy ha igen, megérti, hogy nem szexbaba vagyok, illetve tiszteletben tartja a döntésem. Ehhez képest vágják a pofákat, hisztiznek, zaklatnak a visszautasítás után is, féregként viselkednek a szexuális ajánlataikkal...


Kinek jó ez? Ki vágyik komolyan arra, hogy valaki megdugja és beleerőltesse egy randiba, kapcsolatba? Nekem nem, pedig szeretem a szexet. De így sosem élnék vele, főleg nem ilyen alakokkal.


Ez nem #metoo meg ilyen szarság, csak fel nem tudom fogni, hogy mit lehet irigyelni ebben. Nem akarom a randira hívós meg dugásra invitálós, meg ismerkedős felkéréseket kapni. Nem akarok úgy elmenni szórakozóhelyre, hogy normális ruhában is jönnek oda dörgölőzni meg mögém táncolni...


A mennyiség is sok nekem, mert ehhez túl introvertált vagyok, meg a minőség is, mert ennyire primitív, beteg, önkritikátlan emberekkel nem tudok mit kezdeni. Sokkal egyszerűbb lenne az életem, ha mindenki békénhagyna és csak akkor kerülne sor az ismerkedésre, amikor én is akarom, amikor keresem a tekinteteket vagy regelek társkeresőre. Nem így. Főleg nem úgy, hogy 80%-ban szexajánlat vagy sürgetés a randizással a vége...


2018. jan. 18. 03:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Én nem vagyok egy olyan férfi, aki a szexet akarja minden áron. Meg nem is olyan magas a libidóm például. Fontosabb a nő személyisége, mint a teste, csak már sajnos nekem se hiszik el a lányok ezt, hála a fent említett pasiknak.
2018. jan. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
12%
nézd, a nők nagy része konkrétan undorodik azoktól a férfiaktól akik igazán értéket képviselnek és felemelnék a nőket oda ahova ahova vágynak, viszont az a tipus aki a kérdésben van megfogalmazva az nekik az érdekes, a kihivás, viszont nem tudják kezelni, és siránkoznak ennek eredménye miatt.
2018. jan. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%
Igazad van kérdező , Én példáúl ezért is utálom mindkét nemet mert mindegyik érdek valamiért!
2018. jan. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%

a kérdező problémáját nézzük meg más példán keresztül.



munkanélküli: "elküldtem 30 helyre az önéletrajzom, vissza sem jeleznek."



kérdező: "ma is 10 ember keresett meg állás ajánlattal"



munkanélküli: "három állásinterjúm volt fél év alatt"



kérdező: "tegnap is hárman csengettek be hozzám, állást ajánlottak"



munkanélküli: "az állaisenterjúkon, amire egyáltalán eljutok, nem (engem) vesznek fel"



kérdező: "sokan, túl sokan akarnak állást adni nekem, már unom, elegem van."



vágod mi a lényeg?


ok, jöhetsz azzal, h ami nem kell, azt lexarod, de én arra világítok rá, h míg te (példámnál maradva) akkor szerzel állást mikor akarsz, és még válogathatsz is, addig a másiknak még esélye sincs, sem a válogatásra, sem a szerzésre. sőt többnyire reménye sem. na ez szül elkeseredést, görcsös próbálkozásokat, dühöt, és esetleg agressziót.

2018. jan. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
34%
Ez èrdekes...engem a lányok mindig azzal az indokkal utasítanak el, hogy rendes vagyok, de nem úgy wreznek viszont a kèrdèsben említett pasasoknak nincs gondja azzal, hogy bnőt találnon...
2018. jan. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyílt titok h a pasik nagy része csak könnyű dugást keres egy kapcsolatban.


"Ha épp van párkapcsolatom, vagy megsértődnek rajta, vagy a barátom ellen kezdenek beszélni."

Ha nincs akkor se hagynak békén meg megy a fluimucil reklám csúcsra nyomta.


Üdv MO-n.

2018. jan. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
29%
Mert az o nezopontjukbol ez elony. Ha te is szuz lennel meg 15 evesen is, es legrondabb ferfiak is alig alnanak veled szoba akkor irigyelned azokat akiknek alandoan van lehetosegeuk.
2018. jan. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ha te is szuz lennel meg 15 evesen is,"


Az teljesen normális.

2018. jan. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Igazából még 17 évesen is szűz voltam, de mindegy.:'D


Aqer, a példád ott hibádzik, hogy ez nem álláshirdetés. Ez egy munkanélküli vs. egy olyan ember, akit úton-útfélen meg akarnak venni rabszolgának. Legalábbis mikor egy idegen, undorító lény szexszel nyomul, semmiképp sem lehetőség és semmiképp sincs egy tisztességes állásajánlat szintjén, hanem rgy tiszteletlen, proli nyaggatás, amiből kulturált ember nem kér.

2018. jan. 18. 12:20
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

"undorító lény"



emberről beszélsz bakker !

2018. jan. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!