Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy lany tetszik nekem es ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lany tetszik nekem es ezt kozoltem is vele, de legutobb azt mondta, hogy zarkozott vagyok es ilyennel meg nem talalkozott. Mit tanacsoltok?

Figyelt kérdés

2018. jan. 18. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy nyílj meg :)
2018. jan. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Yep. Nyílj meg. Én sem tudnék mit kezdeni egy zárkózott emberrel. Nincs velük bajom, de nem vagyok gondolatolvasó meg mentalista, sem dajka, hogy kivárjam a kitárulkozását. Nem vagyok olyan alkat, aki élvezi a tökölést ilyen férfiakkal. Nincs velük bajom tényleg, de nem vágyom erre.
2018. jan. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem téged keres, mert változnod kell, hogy az ő ideálja legyél.

Én onnan továbbállnék.

2018. jan. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

Könnyű ezt mondani, hogy nyílj meg, csak ha az embernek kialakul egy személyisége 20-30-nem tudom mennyi év alatt, azt nem fogja átprogramozni 2 nap alatt egy lány miatt.

Egyébként nyilvánvalóan meg fogsz nyílni neki, csak idő kérdése, ezt értesd meg vele. Ha valaki így nem tud elfogadni, nem kell erőltetni, majd lesz olyan, aki meg igen. Valószínű fél év után már nem lesz semmiféle gátlásod felé.

Annyira durván nem lehetsz zárkózott, ha azért kezdeményezni tudsz. Van aki egyáltalán nem bír lányokkal kommunikálni.

2018. jan. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat, az utolso valaszadonak hasznos volt szamomra a leirtak :)
2018. jan. 18. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!