Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van egy barátnőm ki amúgy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm ki amúgy a fiúkat szereti, de találkozott egy lánnyal, aki teljesen úgy néz ki mint egy fiú, és tetszik neki, de csak nem rég tudta meg, hogy valójában lány. És most tök kétségbe van esve, hogy ő valójában leszbikus. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2017. jún. 29. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Létezik olyan, hogy biszex.

Amúgy ha már nem tetszik neki, mert megtudta, hogy lány, akkor hetero. Ha meg kicsit még mindig, akkor enyhén biszex.

2017. jún. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem köszi. :) Ment a zöld kéz. Majd megmondom neki. De még írhattok válaszokat nyugodtan. :)
2017. jún. 30. 00:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha fiúnak hitte, nem leszbikus. Még mindig tetszik neki? Amúgy max biszex lehet, mert a pasik biztosan bejönnek neki
2017. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt. Neked is ment a zold kez. :) Amugy meg mindig tetszik neki.

Meg irhattok valaszokat. :)

2017. júl. 1. 10:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Totál jó bizonyíték arra, hogy nem az tetszik meg a másikban, hogy mi van a lába között, hanem ami a fejében/lelkében. Plusz ha külsőleg is megfog, onann végképp mindegy. Szóval biszex.

Kérdező te meg ne legyél már buta... a leszbikus CSAK nőket szereti. A biszex mindkét nemet.

2017. júl. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is biszex. Engem is néztek már lányok fiúnak es tetszettem nekik. A hetero lányok lesokkolódva kiábrándultak, akikben volt hajlam, mert biszexek, nekik továbbra is bejöttem. Szóval nyugi, nem leszbi ettől, csak biszex. Talán. Mert nem biztos, hogy a szex vagy a csók is menne neki ezzel a lánnyal :)
2017. júl. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!